Harry i Meghan pokazali wyjątkowe zdjęcia ze ślubu. Tak świętują pierwszą rocznicę

Fani rodziny królewskiej nie kryją wzruszenia.
Harry i Meghan pokazali wyjątkowe zdjęcia ze ślubu. Tak świętują pierwszą rocznicę
źródło: Instagram (instagram.com/sussexroyal)
19.05.2019

Dokładnie rok temu powiększyła się brytyjska rodzina królewska. Książę Harry poślubił Meghan Markle po dwóch latach znajomości. Od 19 maja 2018 roku amerykańska aktorka znana jest już jako księżna Sussexu.

Zobacz również: Sekretne przezwiska, które nadają sobie członkowie rodziny królewskiej. Kto jest „Gagą”, a kto „Kiełbaską”?

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu na oficjalnym profilu książęcej pary na Instagramie opublikowano niezwykłe nagranie. Możemy w nim zobaczyć nieznane wcześniej fotografie z wielkiego dnia.

A wszystko to w rytm „This Little Light of Mine” - pieśni, którą dokładnie rok temu wykonano na zakończenie mszy z okazji zaślubin.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Dzisiaj przypada pierwsza rocznica ślubu Księcia i Księżnej Sussexu. Ich Królewskie Moście przysięgli sobie w kaplicy św. Jerzego 19 maja 2018 roku.

Utwór „The Little Light of Mine” został wybrany przez parę na zakończenie nabożeństwa. Mamy nadzieję, że dobrze wspominacie ten moment i spojrzycie na zdjęcia zza kulis tego wyjątkowego dnia.

Wiadomość od pary książęcej:

Dziękujemy Wam wszystkim za miłość i wsparcie, jakie otrzymujemy z całego świata. Każdy z Was sprawia, że ten dzień ma dla nas jeszcze większe znaczenie

- czytamy w opisie .

Zobacz również: Tyle ma trwać małżeństwo Harry’ego i Meghan. Dziecko nie uratuje związku

Zdjęcia, które brytyjska rodzina królewska najchętniej usunęłaby z Internetu. Tak kusiła Meghan Markle (18+)
Zdjęcia, które brytyjska rodzina królewska najchętniej usunęłaby z Internetu. Tak kusiła Meghan Markle (18+) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie