Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko! Nowe royal baby jest przeurocze

Są już pierwsze, oficjalne zdjęcia chłopca. Do kogo jest podobny?
Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko! Nowe royal baby jest przeurocze
Fot. Forum/The Mega Agency
08.05.2019

Meghan Markle i książę Harry 6 maja 2019 roku zostali rodzicami. Tego dnia nad ranem księżna Sussex urodziła chłopca, o czym brytyjska rodzina królewska poinformowała po południu. Z relacji przekazanych mediom poród Meghan przebiegł bez zakłóceń - przy księżnej cały czas czuwał jej mąż, książę Harry, oraz jej matka, Doria Ragland, która aby być u boku córki przyleciała aż ze Stanów Zjednoczonych. 

Zobacz również: Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć nowego royal baby

Dziś, zaledwie dwa dni po tym, jak nowe royal baby przyszło na świat, dumni rodzice postanowili pokazać swoje dziecko całemu światu. Właśnie pojawiły się pierwsze, oficjalne zdjęcia synka Meghan Markle i księcie Harry’ego. Świeżo upieczony tata trzyma chłopca na rękach, a obok stoi rozpromieniona księżna Sussex. Zdjęcia zostały wykonane w zamku Windsor. 

Fot. Forum/Reuters

Tuż po tym, jak jego syn przyszedł na świat, książę Harry udzielił emocjonalnego wywiadu dla mediów. Na nagraniu wyraźnie widać, jak podekscytowany jest młody ojciec. Powiedział, że jest pełen podziwu dla Meghan i stwierdził, że poród to coś absolutnie niewyobrażalnego. Gratulacje dla młodych rodziców płyną z całego świata, także ze strony najbliższej rodziny księcia Harry’ego. Jego starszy brat, książę William, który wraz z Kate Middleton wychowuje aż trójkę dzieci, oficjalnie powitał Harry’ego w kręgu “wiecznie niewyspanych rodziców”

Fot. Forum/Reuters

Póki co wciąż czekamy na oficjalną informację na temat tego, jakie imię dostanie synek księżnej Meghan i księcia Harry’egoEksperci ds. brytyjskiej rodziny królewskiej przewidują, że najbardziej prawdopodobne opcje to Artur albo James. Jak sądzicie, na które z tych imion zdecydują się Meghan i Harry? A może zaskoczą wszystkich i nazwą swojego synka zupełnie innym imieniem? 

Zobacz również: 7 słów, których Kate i Meghan nie mogą wypowiadać. Po tym poznaje się damę

Fot. Forum/Reuters

„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne
„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2019 23:13
Jak można jeszcze nie mieć imienia dla dziecka jak się urodziło?! Każdy normalny rodzic ustala je jeszcze przed urodzeniem, a ci ch8j wie z czym czekają.. Chyba że mają już imię, ale dziennikarskim hienom nie powiedzieli.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2019 23:57
Do mojej starej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2019 15:12
całą ciążę wyglądała pięknie i teraz też wygląda pięknie, nawet jeśli nie wróciła jeszcze do formy i jest opuchnięta. Jest mamą, maluch jest zdrowy i to jest najważniejsze!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2019 14:45
Kate po wszystkich trzech porodach wychodziła przed szpital z dużym brzuchem. Po kilku tygodniach sam zniknie. Wstyd nie znać podstaw biologii, zwłaszcza gdy jest się kobietą. Wstyd hejtować jakąkolwiek kobietę dwa dni po porodzie. Za miesiąc Meghan będzie wyglądać na pewno oszałamiająco!
odpowiedz
Ellen. (Ocena: 5) 08.05.2019 14:30
Ja pier...nicze. ale ma bęben. Teraz rozumiem ile specjalistów będzie musiało nad nią pracować i ile pieniędzy to pochłonie z budżetu państwa UK. Masakra. Ja po dwójce dzieci rok po roku nie miałam i nie mam takiego brzuszyska. Dwa dni po urodzeniu już wcale nie miałam brzucha.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie