Meghan Markle zaczęła rodzić! Pałac Buckingham potwierdził tę informację

Royal baby przyjdzie na świat w ciągu kolejnych kilku godzin.
Meghan Markle zaczęła rodzić! Pałac Buckingham potwierdził tę informację
Fot. Forum
06.05.2019

To wiadomość sprzed kilkunastu minut - Meghan Markle zaczęła rodzić! Brytyjskie media podają, że poród zaczął się we wczesnych godzinach rannych, w związku z czym dziecko księcia Harry'ego i jego żony przyjdzie na świat prawdopodobnie w ciągu kilku lub kilkunastych najbliższych godzin.

Zobacz również: Imię dla royal baby. Tak Harry i Meghan mają nazwać swoje pierwsze dziecko

Informacje o tym, że Meghan Markle zaczęła rodzić potwierdził sam Pałac Buckingham. W notce udostępnionej na Twitterze czytamy, że "akcja porodowa rozpoczęła się we wczesnych godzinach porannych, a przy księżnej Sussex czuwa jej mąż". Dalsze informacje mają zostać podane już niebawem.

Wiadomo też, że przy Meghan Markle jest także jej matka, Doria Ragland. Kobieta przyleciała do Wielkiej Brytanii już jakiś czas temu. Wtedy media zaczęły spekulować, czy księżna Sussex już nie urodziła dziecka w tajemnicy.

Czekamy na oficjalną informację o tym, że nowe royal baby przyszło na świat. Oczywiście w pierwszej kolejności dowie się o tym królowa Elżbieta, czyli prababcia dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle. Dopiero potem szczęśliwa nowina zostanie oficjalnie potwierdzona i podana w świat.

Zobacz również: Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto

„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne
„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie