Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć nowego royal baby

Meghan i książę Harry wreszcie zostali rodzicami.
Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć nowego royal baby
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle_official/)
06.05.2019

Gdy w październiku 2018 roku pałac Kensington ogłosił, że książę Harry i jego żona, Meghan Markle spodziewają się dziecka, wszyscy fani brytyjskiej monarchii z niecierpliwością oczekiwali dnia, w którym royal baby przyjdzie na świat. I wreszcie się doczekali - właśnie ogłoszono, że Meghan Markle urodziła chłopca! 

Zobacz również: Ktoś publicznie nazwał Meghan Markle „grubą”. Reakcja księżnej? Bezcenna!

Tę informację przekazano za pośrednictwem oficjalnego konta The Royal Family. Dziecko księcia Harry’ego i Meghan Markle przyszło na świat rankiem 6 maja. Póki co książęca para nie zdecydowała się pokazać zdjęcia swojego syna ani nie zdradziła jego imienia – zgodnie z tradycją i protokołem tę decyzję musi zaakceptować sama królowa Elżbieta. Wiadomo natomiast, że księżna Sussex czuje się dobrze, maluch waży 3,2 kg, a poród przebiegł bez komplikacji. W przeciwieństwie do księżnej Kate oraz księżnej Diany, Meghan Markle nie zdecydowała się na poród w szpitalu St. Mary’s w Londynie, w słynnym skrzydle Lindo. Dziecko księcia Harry’ego i jego żony przyszło na świat w domu książęcej pary. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on

Czy w związku z narodzinami dziecka powiększona rodzina księcia Harry’ego wyprowadzi się do Afryki? Takie spekulacje zaczęły krążyć w mediach jeszcze przed narodzinami chłopca. Pałac Kensington wydał nawet oficjalne oświadczenie w tej sprawie, ale, co ciekawe, ani nie potwierdził tych doniesień, ani im nie zaprzeczył. Przeprowadza książęcej pary do jednego z afrykańskich byłych kolonii Wielkiej Brytanii nie byłaby zbyt zaskakująca. Książę Harry sam określa Afrykę swoim drugim domem i spędził tam wiele czasu jako wolontariusz. Także diament w pierścionku zaręczynowym, który Harry podarował Meghan pochodzi z Afryki, a konkretnie z Botswany. To właśnie tam para po raz pierwszy mogła spędzić trochę czasu tylko w swoim towarzystwie i tam też się w sobie zakochała. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on

Póki co książę Harry, Meghan Markle oraz ich royal baby będą mieszkać w posiadłości Frogmore Cottage, która została specjalnie wyremontowana z myślą o nowych lokatorach. Czekamy zatem na pierwsze oficjalne zdjęcia syna księcia i księżnej Sussex i serdecznie gratulujemy! 

Zobacz również: Zaczynamy naprawdę współczuć Meghan. Właśnie wyszedł na jaw kolejny wizerunkowy zakaz, który jej dotycz

Mamy bardzo stare zdjęcia Meghan Markle. Nie zawsze była taka idealna
Mamy bardzo stare zdjęcia Meghan Markle. Nie zawsze była taka idealna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
analna dziewica (Ocena: 5) 06.05.2019 17:40
a ja się pytam kto jest ojcem dziecka?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2019 17:33
a ja mam na dzisiaj termin a tu ani widu ani słychu:(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2019 16:23
Weszłam tu tylko, by napisać, że co nas, Polaków obchodzą szlacheckie nieroby z Wielkiej Brytanii? Czemu ciągle zalewa się nad informacjami o tym nic nie znaczącym dla świata, ale tym bardziej dla nas rodzie? Co jest wspaniałego w bandzie nadętych bubków na których zrzucają się wszyscy obywatele? Jakim cudem coś tak ohydnego jak monarchia ma prawo bytu w demokratycznej Europie (oczywiście wiele do gadania to oni nie mają, ale uchodzą za lepszych, ważniejszych z racji pochodzenia)? Po co Anglii ten cyrk, ale jeszcze bardziej - po co on nam tutaj w Polsce, gdzie za cenę sukienki tej baby większość ludzi żyje miesiąc, dwa, trzy ?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie