Polski gwiazdor szuka miłości na Tinderze. Czy znajdzie tam kolejną żonę?

Problem w tym, że jeszcze nie zdążył rozwieść się z poprzednią.
Polski gwiazdor szuka miłości na Tinderze. Czy znajdzie tam kolejną żonę?
Fot. Instagram.com/KAPiF
19.04.2019

Patrząc na światowe i luksusowe życie gwiazd na Instagramie oraz zazdroszcząc im sławy i kariery często zapominamy, że w gruncie rzeczy są takie, jak my. Też płacą rachunki, trapią ich takie same, przyziemne problemy albo zawody miłosne. A gdy tak się zdarzy, szukają nowej miłości tam, gdzie “zwykli śmiertelnicy” - czyli także w aplikacjach randkowych. 

Zobacz również: Zdradził, z jakimi dziewczynami nigdy się nie umówi. Internautki są oburzone

Jakiś czas temu polskim show-biznesem wstrząsnęła informacja o rozwodzie piosenkarza Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Była to już czwarta żona Wiśniewskiego, a ich małżeństwo trwało 9 lat. Niestety 12 marca 2019 roku Dominika w dramatycznym wpisie na Facebooku poinformowała, że Michał złożył pozew rozwodowy – Tajner twierdziła, że ta informacja była dla niej szokiem. Zdecydowała się też usunąć przed kamerami tatuaż z imieniem (wkrótce byłego) męża.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska) on

Mimo że para jeszcze nie zdążyła się oficjalnie rozwieść wygląda na to, że Michał Wiśniewski już prowadzi aktywne poszukiwania nowej miłości. W tym celu założył sobie profil na Tinderze. I nie, nie jest to “fejkowe” konto – do profilu jest podłączony oficjalny Instagram piosenkarza. Zatem singielki, które przeglądając aplikację trafią na czerwonowłosego “Michała, 46 lat” mogą mieć pewność, że to właśnie wokalista zespołu Ich Troje 

Fot. Tinder

Wygląda na to, że Wiśniewski chce wywrzeć dobre wrażenie na kandydatkach do związku swoim zamiłowaniem do filozofii. W opisie na profilu zamieścił cytat autorstwa Fryderyka Nietzschego, który głosi: “Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście”. 

Fot. Tinder

Myślicie, że dzięki Tinderowi Michał Wiśniewski znajdzie swoją piątą żonę? 

Zobacz również: Użytkownik Tindera przygotował dla kandydatek na randkę specjalny formularz. Kobiety mu tego nie wybaczyły

Kobieta z brodą poślubiła rudowłosego satanistę. „To najbrzydsza para młoda w historii!”
Kobieta z brodą poślubiła rudowłosego satanistę. „To najbrzydsza para młoda w historii!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 22:47
On jest żałosny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 18:56
Michale - oszalałeś. :P
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.04.2019 15:48
Kurcze, musiałam wejść w artykul bo nie wiedziałam o kim mowa po tych ocenzurowanych zdjęciach xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie