Księżna Meghan potajemnie prowadzi konto na Instagramie?

Od dwóch tygodni istnieje oficjalny profil Sussex Royal, dedykowany księżnej Meghan i księciu Harry'emu. Pojawiły się spekulacje, że to właśnie Meghan prowadzi konto...
Księżna Meghan potajemnie prowadzi konto na Instagramie?
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sussexroyal/)
17.04.2019

Książęca para, która obecnie spodziewa się pierwszego dziecka, do tej pory była częścią oficjalnego konta na Instagramie Kensington Royal. Na początku kwietnia księżna poinformowała, że powstało nowe konto Sussex Royal, dedykowane wyłącznie jej i mężowi - księciu Harry'emu. W ciągu kilku dniu pobiło rekordy oglądalności, zdobywając ponad 4 mln fanów w zaledwie kilka dni! Obecnie jednak wszyscy mówią o nowym koncie na Instagramie z zupełnie innego powodu...

Zobacz też: Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Księżna Meghan potajemnie prowadzi konto na Instagramie?

Podczas, gdy większość królewskich stron jest prowadzona przez personel, uważa się, że była aktorka serialu "Suits" jest w rzeczywistości tą, która stoi za prowadzeniem konta Sussex Royal. Skąd te spekulacje? Istnieje kilka subtelnych wskazówek.

Przejawiający się amerykanizm w treści postów wydaje się być dość wyraźną wskazówką. Kolejną jest używanie znaku dolara w pierwszej kolejności niż funta pod postem do powyższego zdjęcia. Również w tekście pojawiło się typowo amerykańskie nazewnictwo np. diapers (pieluchy) zamiast nappies, czy backpacks (plecaki) zamiast rucksacks.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wiadomo, że Meghan jest fanką mediów społecznościowych, wcześniej również prowadziła własny profil na Instagramie oraz blog lifestylowy The Tig. Oba jednak zostały usunięte. Podejrzewa się, więc, że konto Sussex Royal jest pewnego rodzaju zastępnikiem i oderwaniem od królewskich obowiązków. 

 

Czy to rzeczywiście może być prawdą?

 

Zobacz też: Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto

Polecane wideo

Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto
Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie