Noah Centineo zdradził, skąd ma bliznę na twarzy. Opowieść jest dość drastyczna…

Najprzystojniejszy aktor Netflixa wyjaśnił zagadkę, nad którą głowiły się jego fanki.
Noah Centineo zdradził, skąd ma bliznę na twarzy. Opowieść jest dość drastyczna…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ncentineo/)
03.04.2019

O Noah Centineo pisałyśmy już wielokrotnie. Najprzystojniejszy aktor Netflixa w błyskawicznym tempie zdobył popularność, którą zagwarantował mu udział w dwóch komediach romantycznych dla nastolatków: „Do wszystkich chłopców, których kochałam” oraz „Sierra Burgess jest przegrywem”. Przypomnijmy jego najgorętsze zdjęcia:

Aktor z Netflixa jest tak przystojny, że ma już 10 milionów fanek!

Uważne fanki z pewnością zauważyły, że Noah ma w okolicach ust bliznę. Skąd się wzięła? To pytanie zadał aktorowi serwis BuzzFeed.

- Zostałem zaatakowany przez psa – wyjaśnia Centineo. – Kiedy miałem 6 lat, pogryzł mnie mastif. Wyrwał mi kawałek skóry na twarzy. Zrobiła się dziura, było widać mi nawet zęby, dziąsła, język. Pamiętam, jak rzucił się na mnie i szarpnął mną. Spojrzałem na niego, on przekręcił głowę i patrzył na mnie, jakby nie rozumiał, co się przed chwilą stało. Ludzie pytali mnie potem: „Chcesz, żeby uśpić tego psa?”. Rozpłakałem się i od razu powiedziałem, że absolutnie nie. Że on na pewno nie chciał mnie skrzywdzić – wspomina aktor.

Niesamowite w wywiadzie dla BuzzFeed jest to, że Noah opowiadał o skądinąd traumatycznych wydarzeniach… bawiąc się ze szczeniakami. Gwiazdor wyjaśnił jednak, że nie boi się psów i kilka tygodni po tym, jak został pogryziony, w jego domu rodzinnym pojawił się rottweiler.

Cały wywiad przystojnego aktora znajdziecie na YouTube:

Powstała kolekcja pierścionków zaręczynowych inspirowana księżniczkami Disneya
Powstała kolekcja pierścionków zaręczynowych inspirowana księżniczkami Disneya - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie