Już wiadomo, jak będzie wyglądało kolejne royal baby. Oto dziecko Harry'ego i Meghan

Wygląda... bardzo dziwnie.
Już wiadomo, jak będzie wyglądało kolejne royal baby. Oto dziecko Harry'ego i Meghan
źródło: luxand.com/babymaker
22.03.2019

Trudno powiedzieć, by informacja o ciąży 37-letniej księżnej Meghan była dla kogokolwiek zaskoczeniem. Amerykańska aktorka wchodząc do brytyjskiej rodziny królewskiej niejako zobowiązała się do powiększenia rodu. Plotki na temat rzekomego konfliktu z księżna Kate nie zmieniły tego, że fani monarchii w napięciu czekają na rozwiązanie.

Zobacz również: Kate i Meghan przyłapane na bójce w pałacu. Skoczyły sobie do gardeł

Wciąż nie znamy dokładnego terminu, ale mówi się o końcu kwietnia. To właśnie wtedy na świecie ma pojawić się pierwszy potomek Harry’ego. Albo dwoje, bo z uwagi na wielki rozmiar brzucha Markle, coraz częściej mówi się o ciąży bliźniaczej. Wszystko okaże się dopiero za kilka tygodni, ale zdjęcia royal baby… już wyciekły do Internetu!

Jakim cudem? To możliwe dzięki generatorowi, którzy przewiduje, jak będzie wyglądało dziecko na podstawie fotografii rodziców.

źródło: luxand.com/babymaker

Tak ma wyglądać córeczka książąt Sussex - wynika z analizy przeprowadzonej przez sztuczną inteligencję. Specjalny mechanizm połączył ze sobą cechy szczególne matki i ojca, by stworzyć portret dziecka.

Dziewczynka ma odziedziczyć kolor włosów i karnację po Meghan, a kształt twarzy, uszu i nosa wydają się zbliżone do Harry’ego.

Zobacz również: Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal

Co innego, gdy urodzi się syn. Wtedy ma mieć zdecydowanie więcej wspólnego z synem księżnej Diany.

źródło: luxand.com/babymaker

Jeśli na świecie pojawi się chłopczyk, ma być rudy tak jak jego ojciec. Jeśli wierzyć nowoczesnej technologii, po mamie odziedziczy brwi, uśmiech, uszy i kości policzkowe.

Miejmy nadzieję, że dziecko na nowo zbliży Harry’ego i Meghan. Plotki z Pałacu Kensington mówią o tym, że para nie do końca się dogaduje. Najbardziej zaufani pracownicy wieszczą, że rozwód to kwestia maksymalnie kilku lat.

Zobacz również: Zdjęcia, które brytyjska rodzina królewska najchętniej usunęłaby z Internetu. Tak kusiła Meghan Markle (18+)

Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal
Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.03.2019 01:28
A gdzie piegi?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2019 00:56
Wszędzie tylko artykuły o slubach i weselach... Wyluzujcie trochę z tym
odpowiedz

Polecane dla Ciebie