Agnieszka Radwańska zdradziła sekretny składnik swojej diety. Masz go w swojej kuchni

Gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi Cosmopolitan.
Agnieszka Radwańska zdradziła sekretny składnik swojej diety. Masz go w swojej kuchni
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/aradwanska/?hl=pl) & Cosmopolitan
10.03.2019

Jedna z najbardziej znanych polskich tenisistek, Agnieszka Radwańska, 6 marca skończyła 30 lat. Wiele osób w tym wieku dopiero zaczyna robić karierę, tymczasem sportsmenka niedawno podjęła trudną decyzję o… przejściu na emeryturę. Lata ciężkiej pracy i morderczych treningów już za nią.

Polecamy także: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem córeczki. Zobacz, jaka jest już duża

Na czym skupia się obecnie i czy dalej pilnuje ścisłej diety? Na te i inne pytania odpowiedziała w wywiadzie dla nowego numeru Cosmopolitan.

- Wszystko, co robię obecnie, już tak dużym wysiłkiem nie jest, a na pewno jest o wiele mniejszym od tego maksymalnego, do którego byłam przyzwyczajona przez większość życia. Teraz może być tylko lżej, cokolwiek bym robiła – stwierdziła szczerze Radwańska. Zdradziła również, że odkąd zakończyła czynne uprawianie sportu, może sobie pozwolić na „dużo więcej” – także w kwestii diety.

- Jeśli jednak miałabym zdradzić swój tajemniczy składnik używany w kuchni, mogę powiedzieć, że od dawna stawiam na… goździki. Tak, one mnie ratują – doskonale poprawiają odporność, pomagają na drapiące gardło, co zdarza mi się nawet w sezonie letnim – zdradziła w wywiadzie dla nowego Cosmo, który pojawił się na rynku w piątek 8 marca.

Radwańska bierze obecnie udział w „Tańcu z gwiazdami”. Trzymacie za nią kciuki?

 

Polecane wideo

Tak wyglądały nastolatki 150 lat temu
Tak wyglądały nastolatki 150 lat temu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie