Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal

To dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu.
Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal
źródło: Facebook (facebook.com/AlisonJacksonOnline)
24.02.2019

Królowa Wielkiej Brytanii i jej krewni to pierwszoligowi celebryci. Rzadko jednak wywołują skandale, bo nad ich poprawnym wizerunkiem pracuje zapewne cały sztab ludzi. Monarchia musi świecić przykładem. Wpadki się zdarzają, ale większości z nas dworskie życie kojarzy się raczej z nudą.

Zobacz również: Księżna Meghan musi przestrzegać 12 wizerunkowych zakazów. Żadna kobieta by tego nie wytrzymała

Ona chce to zmienić. Alison Jackson to angielska fotografka tworząca od ponad 20 lat zdjęcia znanych osób, o których te… nie mają pojęcia. Współpracuje w tym celu z ich sobowtórami, a szczególnie upodobała sobie brytyjską rodzinę królewską. Tylko dzięki niej możemy zobaczyć, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami luksusowych rezydencji.

Artystka szczególnie dużą uwagę poświęca ostatnio Williamowi, Kate, Harry’emu i Meghan. Prace pokazujące ich bardziej ludzkie oblicze możesz zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz również: Sekretne przezwiska, które nadają sobie członkowie rodziny królewskiej. Kto jest „Gagą”, a kto „Kiełbaską”?

Polecane wideo

Zdjęcia, które brytyjska rodzina królewska najchętniej usunęłaby z Internetu. Tak kusiła Meghan Markle (18+)
Zdjęcia, które brytyjska rodzina królewska najchętniej usunęłaby z Internetu. Tak kusiła Meghan Markle (18+) - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie