Joanna Kulig URODZIŁA! Czy pojawi się na Oscarach?

Dziecko aktorki przyszło na świat w Los Angeles. Gratulujemy! ♥
Joanna Kulig URODZIŁA! Czy pojawi się na Oscarach?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakulig_official/)
20.02.2019

Joanna Kulig urodziła - tę wiadomość kilkadziesiąt minut temu podał "Super Express". Polska aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko w Stanach Zjednoczonych, gdzie od paru miesięcy promuje film Pawła Pawlikowskiego, "Zimną wojnę". Film, w którym Kulig zagrała pierwszoplanową rolę jest nominowany do Oscara w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

Zobacz również: Joanna Kulig urodzi w luksusowej klinice w Los Angeles. Poród kosztuje tam MAJĄTEK!

Według "Super Expressu" Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak, zostali rodzicami już parę dni temu! Dziennik powołuje się na słowa polskiego producenta filmowego Piotra Dzięcioła, który także przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. "Joasia urodziła kilka dni temu" - przekazał Dzięcioł.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joanna Kulig (@joannakulig_official) on

Kulig co prawda na bieżąco wrzuca różne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, ale ogranicza się raczej do promocji "Zimnej wojny" i nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, dlatego do tej pory nie potwierdziła informacji o narodzinach dziecka. Nie znamy też jego płci. Wiadomo natomiast, że dziecko Joanny Kulig przyszło na świat w ekskluzywnym szpitalu w Los Angeles, gdzie rodziły m.in. Weronika Rosati, Alicja Bachleda-Curuś czy Jessica Alba.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joanna Kulig (@joannakulig_official) on

Czy w związku z narodzinami dziecka Joanna Kulig pojawi się na gali rozdania Oscarów? To prawdopodobnie stoi pod znakiem zapytania. Ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się już w najbliższą niedzielę, czyli 24 lutego 2019. "Super Express" powołuje się na słowa Piotra Dzięcioła i donosi, że Joanna Kulig nie podjęła jeszcze decyzji. "Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy" - powiedział producent.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue Polska (@vogue.polska) on

Tak czy inaczej to naprawdę rewelacyjny czas dla polskiej aktorki - zawodowo i prywatnie. Serdecznie gratulujemy! ♥

Zobacz również: 7 najlepszych filmów z Joanną Kulig. Musisz je zobaczyć!

Panna młoda karmiła dziecko piersią podczas składania przysięgi ślubnej. Te zdjęcia zachwyciły cały Internet
Panna młoda karmiła dziecko piersią podczas składania przysięgi ślubnej. Te zdjęcia zachwyciły cały Internet - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 15:42
Odchudzanie wcale nie musi być trudne, ja razem z dietą zastosowałam suplement diety slimcea i schudłam w 2 miesiące z całej nadwagi. Wystarczy zmienić złe nawyki i dobrze wesprzeć cały proces odchudzania.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie