Wyciekła treść listu, który Meghan Markle wysłała do swojego ojca. Jego odpowiedź? „To nóż w serce”

Te słowa raczej nie zakończą konfliktu między nimi.
Wyciekła treść listu, który Meghan Markle wysłała do swojego ojca. Jego odpowiedź? „To nóż w serce”
Fot. Forum
11.02.2019

Odkąd została żoną księcia Harry’ego, Meghan Markle przeżywa bardzo trudne chwile w relacji ze swoim ojcem. Thomas Markle nie pojawił się na royal wedding, za to chętnie opowiada amerykańskiej i brytyjskiej prasie bulwarowej o konfliktach z córką i o tym, jak ta rzekomo się od niego odcięła i wyrzuciła go ze swojego życia. Za każdy udzielony wywiad i ustawkę z paparazzi Thomas Markle może liczyć na spore wynagrodzenie. 

Zobacz również: Pracownicy Pałacu Kensington ponuro o związku Meghan i Harry`ego: Rozwód to kwestia czasu 

Ostatnio do mediów wyciekła treść prywatnego listu, który zrozpaczona księżna Sussex wysłała do swojego ojca w celu zakopania topora wojennego. Tabloidy natychmiast go opublikowały. W liście Meghan Markle wyraża żal, że ojciec przysporzył jej tyle bólu poprzez swoje kłamstwa. Oto, co napisała Meghan Markle do swojego ojca, Thomasa: 

“Tatusiu, 

Piszę do ciebie te słowa z ciężkim sercem, nie rozumiejąc, dlaczego obrałeś taką ścieżkę i postanowiłeś przymknąć oko na ból, który mi zadajesz. Z jakiegoś powodu wciąż zmyślasz historie i ciągniesz tę fikcyjną narrację, coraz głębiej brnąć w sieć, którą utkałeś. Jedyna rzecz, która pomaga mi zasnąć to wiara i przekonanie, że kłamstwo nie trwa wiecznie. Jeśli mnie kochasz, tak jak mówisz to prasie, proszę, zaprzestań swoich działań. Proszę, pozwól nam prowadzić nasze życie w spokoju. Proszę, przestań kłamać, przysparzać mi tyle bólu, proszę, przestań wykorzystywać moją relację z mężem... Zdaję sobie sprawę z tego, że to zabrnęło tak daleko, że czujesz (albo możesz czuć), jakby nie było odwrotu, ale jeśli przez chwilę się nad tym zastanowisz myślę, że przekonasz się, że życie z czystym sumieniem jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiekolwiek pieniądze na świecie

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Middleton (@mrskatecambridge) on

Zawsze cię kochałam, chroniłam i broniłam, oferowałam ci takie wsparcie finansowe, na jakie mogłam sobie pozwolić, martwiłam się o twoje zdrowie. Gdy w tygodniu prowadzącym do mojego ślubu z tabloidów dowiedziałam się o twoim zawale serca, byłam przerażona. Dzwoniłam, pisałam do ciebie wiadomości... Błagałam, żebyś przyjął moją pomoc - wysłaliśmy kogoś do twojego domu. Ale zamiast porozmawiać ze mną i zaakceptować jakąkolwiek pomoc, ty przestałeś odbierać telefony i postanowiłeś rozmawiać tylko z tabloidami. Powiedziałeś prasie, że zadzwoniłeś do mnie i poinformowałeś, że nie będzie cię na ślubie - to nigdy nie miało miejsca, bo nigdy nie zadzwoniłeś. (...) Nie odezwałeś się do mnie od czasu naszego ślubu, i podczas gdy twierdzisz, że nie masz jak się ze mną skontaktować, mój numer telefonu się nie zmienił. Wiesz o tym. Żadnych wiadomości, żadnych nieodebranych połączeń, żadnego kontaktu z twojej strony – jedynie więcej wywiadów, za które dostajesz pieniądze, żeby mówić na mój temat krzywdzące rzeczy, które nie są prawdziwe.  

Powiedziałeś, że nigdy nie pomagałam ci finansowo i że nigdy nie prosiłeś mnie o pomoc, co także jest nieprawdą. Zeszłego października wysłałeś mi maila, w którym napisałeś: “Jeśli za bardzo polegałem na twojej pomocy finansowej, przepraszam, ale proszę, gdybyś mogła jeszcze trochę mi pomóc, bez traktowania tego jako karty przetargowej za moją lojalność”. Twoje czyny złamały moje serce na milion kawałków - nie tylko dlatego, że przysporzyłeś mi tyle niepotrzebnego bólu, ale dlatego, że postanowiłeś nie mówić prawdy. Stałeś się marionetką. Nigdy tego nie zrozumiem. Od początku wszyscy cię wspieraliśmy i chroniliśmy, a ty o tym wiesz. Dlatego gdy słyszę o twoich atakach w prasie na Harry’ego, który wykazywał się wobec ciebie wielką cierpliwością, dobrocią i zrozumieniem, to przysparza mi największy ból ze wszystkiego”. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Markle & Prince Harry (@_meghan_harry) on

Oczywiście na odpowiedź Thomasa Markle nie trzeba było długo czekać. Ojciec księżnej Sussex pokazał redakcji jednego z brytyjskich brukowców wiadomości, które mają udowodnić, że próbował nawiązać kontakt ze swoją córką. Dodał, że jest rozczarowany treścią listu: “Myślałem, że to będzie gałązka oliwna. Zamiast tego, to był nóż w serce”. 

Myślicie, że Meghan Markle wreszcie uda się naprawić relacje z ojcem? Czy Thomas Markle kiedykolwiek pozna swojego wnuka lub wnuczkę? 

Zobacz również: Tak będzie wyglądało kolejne royal baby. Zobacz dziecko Harry'ego i Meghan

 

 

 

 

  

  

 

Mamy bardzo stare zdjęcia Meghan Markle. Nie zawsze była taka idealna
Mamy bardzo stare zdjęcia Meghan Markle. Nie zawsze była taka idealna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 18:10
w mediach jest okropna nagonka na Księżną i robi się z niej potwora który sie wyrzekł rodziny - wszystko dla klikalności nagłówków i zarabiania pieniedzy. rodzina po niej jeździ jak po szmacie. ja na jej miejscu bym się odcieła od takiej patologicznej rodzinki i skupiła na mężu i dziecku które ma sie urodzić. ojciec i rodzeństwo robią jej po złości i zarabiają pieniądze na wywiadach, ploty (bądź nie) o jej konfliktach z Księżną Kate... nie ma łatwego życia ta Meghan i szczerze jej współczuje, bo wg mnie nic nikomu złego nie wyrządziła. znalazła miłość, chciała być szczęśliwa a z każdej strony ją atakują i chcą dowalić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 14:11
Z rodziną to najlepiej tylko na zdjęciu. Co za niewdzięczny du.pek , jak można tak upokorzyć własne dziecko??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie