Agnieszka Więdłocha na przepięknej okładce nowego COSMOPOLITAN

„To, co jest na moich social mediach, nigdy nie jest związane z moim życiem prywatnym”.
Agnieszka Więdłocha na przepięknej okładce nowego COSMOPOLITAN
Fot. Cosmopolitan
08.02.2019

Dzisiaj do kiosków trafia najnowszy numer COSMOPOLITAN. Tym razem na okładce kultowego magazynu dla kobiet pojawiła się Agnieszka Więdłocha. Aktorka miała ostatnio bardzo pracowity czas – 8 lutego do kin wchodzi trzecia (!) część uwielbianej przez widzów „Planety singli”. Perypetie miłosne Ani, głównej bohaterki, w którą wciela się Więdłocha, są zdaniem gwiazdy bliskie wielu kobietom.

„Ma marzenia i zwyczajnie nie zamierza z nich rezygnować. Jest romantyczką – chce, by jej pragnienia się spełniły. Oglądając jej wzloty i upadki na ekranie, można by powiedzieć: uff, to nie tylko ja tak mam”

– stwierdziła w wywiadzie aktorka.

Agnieszka Więdłocha wypowiedziała się także w kwestii ruchów społecznych i walki kobiet o wolność.

„Nadal mówimy męskim językiem. Sposób, w jaki się komunikujemy, jest przejęty od mężczyzn (…) Wciąż od siebie za wiele wymagamy, ale dzięki temu jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Nikt inny nam praw nie wywalczy, dziś musimy zdobywać je same, tak jak kiedyś. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, byśmy my kobiety robiły to razem, krzyczały jednym głosem. Byśmy się jednoczyły i nie walczyły ze sobą. Byśmy były jednym globalnym kobiecym teamem”

– dodała.

Aktorka przyznała również, że… sama nie prowadzi swoich social mediów, a to, co w nich widać, nigdy nie jest związane z jej życiem prywatnym.

Co oprócz wywiadu z gwiazdą znajdziecie w nowym numerze Cosmopolitan? M.in. podpowiedź, jak poczuć się pewniejszą siebie oraz jak dać sobie radę w świecie, w którym bycie singielką jest wciąż stygmatyzowane.

48-letnia kulturystka z Polski robi furorę na świecie. Ma figurę jak marzenie
48-letnia kulturystka z Polski robi furorę na świecie. Ma figurę jak marzenie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 19:03
Wyglada jak Anne Hathaway
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 11:53
jestem fanką urody Więdłochy. Zjawiskowa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 11:13
Piękna kobieta, ale powiedzcie mi, dlaczego w Polsce nie ma młodych i energicznych aktorek? Wszystkie ładnie wyglądające to zwykle mimozy. :/
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie