Pracownicy Pałacu Kensington ponuro o związku Meghan i Harry`ego: Rozwód to kwestia czasu

Co miałoby być jego przyczyną?
Pracownicy Pałacu Kensington ponuro o związku Meghan i Harry`ego: Rozwód to kwestia czasu
Fot. Forum/The Megha Agency, Reuters
23.01.2019

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego był niczym z bajki. Ciąża księżnej wydaje się idealnym zwieńczeniem tego związku. Dziecko przyjdzie na świat już wkrótce. Niestety pewnym cieniem na szczęściu książęcej pary kładzie się wizerunek księżnej Sussex. Nie ma ona najlepszej opinii w Wielkiej Brytanii.

Rihanna w najpaskudniejszych spodniach świata. Czegoś takiego jeszcze nie widziałaś

Jakby tego było mało, pracownicy Pałacu Kensington nie wróżą parze wspólnej przyszłości. Dają Harry’emu i Mehgan najwyżej 5 lat. Na serwisie plejada.pl, który powołuje się na „The Sun”, czytamy, że rzekomo prowadzą tajemne rozmowy na temat związku księżnej i księcia Sussex. Podobno twierdzą, że jego rozpad to kwestia czasu. Są oni dość nieprzychylnie nastawieni do Meghan i zarzucają jej wprowadzenie kulturowego starcia.

Trzeba przyznać, że nie wygląda to dobrze. Niedawno głośno było o zwolnieniu asystentki i konflikcie z księżną Kate. Z drugiej strony Meghan i Harry wydają się do siebie naprawdę pasować, a książę podobno zmienił się dzięki żonie na lepsze.

Księżna Kate nosi w torebce tylko 4 rzeczy. Każda kobieta powinna mieć je przy sobie

A Wy co o tym myślicie?

10-Year Challenge: gwiazdy pokazują, jak zmieniły się przez ostatnią dekadę
10-Year Challenge: gwiazdy pokazują, jak zmieniły się przez ostatnią dekadę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.27 / 5
gość123 (Ocena: 5) 06.02.2019 12:34
Rozumiem że wszystkie negatywne opinie na temat Meghan i Harrego są oparte na waszych relacjach z tą parą . Rozumiem, że znacie ich dobrze . Czy to wszystko jest podstawie tego co prasa poda? Naprawdę zajmijcie się swoim życiem.
odpowiedz
Dina (Ocena: 5) 05.02.2019 22:52
Nie można o niej nic krytycznego powiedzieć bo to rasizm - nie to terror poprawności ale jakiej? Jest chciwa, żądna popularności, udaje kogoś kim nie jest i nigdy nie będzie. Szkoda Harrego gdy mu przejdzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 19:34
Odczepcie sie wreszcie od nich.Widac po nich ze sa szczesliwi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 17:07
Harry napewno zaluje tego szybkiego kroku slubnego.ale to ta Meghan parla na ten slub a co on w niej widzial? Meghan matkuje Harremu,daje mu zakazy ,nakazy jak matka bo i starsza od niego jest. Szkoda ..a mogl byc szczesliwy z dziewczyna ktorwj sie do slubu nie spieszylo. A to dziecko??przyjdzie male mulatko i co dalej??
zobacz odpowiedzi (1)
Alina (Ocena: 5) 23.01.2019 14:07
Ladna para z nich mam nadzieje ze przetrwają ten okrutny hejt na nich Wstretni ludzie piszą i wracają się i spekulują zamiast dać tym ludziom spokoj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie