Cały Internet kłóci się o kolor sukienki Lady Gagi. Jest błękitna czy fioletowa?

A ty? Jaki kolor widzisz?
Cały Internet kłóci się o kolor sukienki Lady Gagi. Jest błękitna czy fioletowa?
Fot. Twitter.com (@lnfosSeriesFR/@Dedsingpem4444)
07.01.2019

Lady Gaga zachwyciła podczas tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów, która odbyła się dosłownie wczoraj w nocy, czyli z 6 na 7 stycznia 2019 roku. Statuetki dla najlepszych aktorów rozdano już po raz 76. Lady Gaga była nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie “Narodziny gwiazdy”, gdzie zagrała u boku Bradleya Coopera. Film był nominowany aż w pięciu kategoriach, jednak ostatecznie został nagrodzony tylko jedną statuetką, za najlepszą oryginalną piosenkę, czyli “Shallow”, autorstwa samej Lady Gagi i producenta Marka Ronsona. 

Zobacz również: Jak Lady Gaga wyglądała przed operacjami plastycznymi? (Mamy MOCNE ZDJĘCIA)

Mimo tego, że nagroda dla najlepszej aktorki w roli pierwszoplanowej ostatecznie powędrowała do Glenn Close za jej kreację w filmie “Żona”, Gaga wciąż zachwyciła internautów - tym razem za sprawą swojej pięknej kreacji, którą dumnie eksponowała na czerwonym dywanie. Aktorka postawiła na wyjątkową kreację haute couture od Valentino z odsłoniętymi ramionami i długim trenem. Suknia prezentowała się wyjątkowo okazale, ale chyba sprawiała filmowej partnerce Bradleya Coopera nieco problemów z poruszaniem się - aż dwie osoby musiały pomagać aktorce i nosić za nią tren sukni! 

Dopełnieniej looku Lady Gagi podczas tegorocznych Złotych Globów była biżuteria od Tiffany’ego oraz szpilki od Giuseppe Zanottiego (mimo że pod fałdami sukni raczej nie było ich widać). Wiele komentarzy wzbudziła też fryzura Gagi. Aktorka związała włosy w okazały kok, ale to nie wszystko – ponownie zmieniła ich kolor. Tym razem na taki, który będzie idealnie pasował do sukni. Problem polega na tym, że nikt nie jest do końca pewny, jakiego koloru była kreacja Lady Gagi. Internet jest podzielony – i musimy przyznać, że my też. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że suknia jest błękitna. Jednak na dużej liczbie zdjęć wydaje się, że kreacja Lady Gagi jest fioletowa. Zobaczcie sami. 

Temat sukienki Lady Gagi wzbudził żywą dyskusję w Internecie, m.in. na Twitterze. Internauci, którzy śledzili ceremonię z rozdania Złotych Globów, spierali się o to, jakiego koloru jest sukienka aktorki. Wiele osób określało tę barwę jako “periwinkle blue”, czyli niebieski w odcieniu rośliny o nazwie barwinek pospolity. Inni jednak byli przekonani, że suknia Gagi wyraźnie wpada w odcień fioletu - określała ją jako “liliową” czy “wrzosową” 

Ta dyskusja na temat koloru sukni Lady Gagi przypomina nam sytuację, gdy cały Internet spierał się o barwę innej kreacji. Wówczas internauci nie mogli dojść do porozumienia, czy sukienka ze zdjęcia, które stało się viralem jest biało-złota czy też granatowo-czarna. Pamiętacie ten case?  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by davln (@davln) on

Co sądzicie na temat sukienki Lady Gagi ze Złotych Globów 2019? Waszym zdaniem sukienka gwiazdy była błękitna czy fioletowa?  

Zobacz również: Ile waży Lady Gaga?

 

Polecane wideo

Jej skóra powoli pęka przez rozmiar sztucznego biustu, ale dla niej to za mało. Chce mieć jeszcze większe piersi!
Jej skóra powoli pęka przez rozmiar sztucznego biustu, ale dla niej to za mało. Chce mieć jeszcze większe piersi! - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie