Khloe Kardashian zdradziła, jakie było pierwsze słowo jej córki. Niestety, nie chodzi o „mama”

Kardashianka musi być rozczarowana....
Khloe Kardashian zdradziła, jakie było pierwsze słowo jej córki. Niestety, nie chodzi o „mama”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/khloekardashian/)
04.12.2018

Niecały rok temu rodzina Kardashianów powiększyła się o dwie osoby: Stormi i True. Ich narodzinom oraz pierwszym miesiącom życia towarzyszyły plotki i atmosfera skandalu. Wszystko za sprawą skomplikowanych relacji miłosnych pomiędzy ich rodzicami. Kylie Jenner podejrzewano o romans z ochroniarzem. Stormi rzekomo miała być owocem tego związku. Co do True, jej tata, Tristan Thompson, zdradził jej matkę, Khloé Kardashian. Zarówno jedno, jak i drugie dziecko nie może zatem liczyć na typową rodzinną stabilizację.

Khloé co prawda próbowała stworzyć True normalny dom i wybaczyła swojemu partnerowi, ale ich relacja stoi pod dużym znakiem zapytania. Nie wiadomo, czy zejdą się na dobre. Jak na razie młoda mama jest pochłonięta opieką nad True i jak każda kobieta przeżywa jej pierwsze razy. Niedawno na łamach swojej aplikacji zdradziła fanom, pierwsze słowo True. Było nim „dada”.

Kardashianka jest pewna, że jej dziecko tak naprawdę miało na myśli swoją mamę.

Nie wierzę, że moje maleństwo ma już 7 miesięcy! Ma już trzy ząbki, lada chwila zacznie raczkować. Wciąż się uśmiecha, ale co ciekawe, chętniej rozdaje uśmiechy Tristanowi, ja nie mogę zmusić jej do tego, chyba, że ją połaskoczę. Może nie jestem zabawna, LOL. Mała mówi też „dada”, ale obstawiam, że ma na myśli „mama”

W kontekście napiętych relacji pomiędzy jej rodzicami i sposobu, w jaki Tristan potraktował Khloé, celebrytka uważa zapewne, że byłoby dużą niesprawiedliwością, gdyby chodziło o ojca...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

„Klub nastoletnich mam”. Uczennice chwalą się wczesnym macierzyństwem
„Klub nastoletnich mam”. Uczennice chwalą się wczesnym macierzyństwem - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie