Paweł z „Warsaw Shore” zostanie ojcem! Jego partnerka się wygadała

Paweł Cattaneo znany z programu MTV już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.
Paweł z „Warsaw Shore” zostanie ojcem! Jego partnerka się wygadała
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/pawelcattaneo_official/)
15.10.2018

„Warsaw Shore” to program, który wzbudził w Polsce wiele kontrowersji, a przy okazji wypromował nowe telewizyjne osobowości. Jedną z nich jest Paweł Cattaneo, który pojawił się już w pierwszej edycji show produkowanego przez MTV. Przystojny Paweł wzbudzał emocje widzów głównie za sprawą swoich miłosnych podbojów. Przez jakiś czas był nawet związany z koleżanką z programu, Eweliną, jednak ich burzliwy związek ostatecznie dobiegł kresu.

Zobacz również: Ewelina z Warsaw Shore kiedyś i dziś. Przeżyjesz szok, gdy zobaczysz jej STARE ZDJĘCIA...

Cattaneo zakończył już swoją przygodę z „Warsaw Shore” i teraz pracuje jako trener personalny. Na Instagramie chętnie chwali się spektakularnymi metamorfozami swoich podopiecznych. Paweł zamieszcza w mediach społecznościowych także fotki dokumentujące jego życie prywatne. Na wielu z nich pojawia się Konstancja Tubielewicz, nowa partnerka Cattaneo, z którą spotyka się już od 10 miesięcy. Wygląda na to, że związek Pawła i Konstancji wchodzi na nowy etap, ponieważ Tubielewicz właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Fot. Instagram.com https://www.instagram.com/pawelcattaneo_official/)

Pod jedną z fotek na Instagramie Konstancja odpowiadała na pytanie fanki dotyczące tego, jak dba o siebie. Na co dzień jem wartościowe posiłki, owoce, warzywa też w dużych ilościach - ale jem też to, na co mam ochotę. Nie dajmy się zwariować, ciąża to nie choroba” - odpisała Tubielewicz.

Fot. Instagram.com https://www.instagram.com/pawelcattaneo_official/)

Wygląda na to, że już wkrótce rodzina „Warsaw Shore” powiększy się o nowego członka! Przypomnijmy, że inne gwiazdy programu, Paweł „Trybson” Trybała i Eliza Wesołowska, założyły już rodzinę i wychowują wspólnie dwie córki.

Zobacz również: Tak wyglądają dzieci Elizy i Trybsona!

Polecane wideo

Uczestnicy Warsaw Shore kiedyś i dziś (CZĘŚĆ 2)
Uczestnicy Warsaw Shore kiedyś i dziś (CZĘŚĆ 2) - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 22:21
Czemu takie męskie roochacze mają dzieci?Kobiety szanujcie sie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 11:25
każdy w końcu chce się ustatkować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie