Sara Boruc: Rzeczywistość KONTRA okładka

Widać jakąś różnicę?
Sara Boruc: Rzeczywistość KONTRA okładka
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mannei_is_her_name/)
09.10.2018

Ewa Chodakowska zaprasza na okładki swojego magazynu gwiazdy, które prowadzą zdrowy styl życia i regularnie ćwiczą, a zatem takie, które mogą się pochwalić nienaganną sylwetką. Bohaterką ostatniego numeru „Be Active” została Sara Boruc Mannei, która zaprezentowała się w kuszącym bikini w gwiazdki. Trzeba przyznać, że WAG wygląda na okładce naprawdę doskonale. Wyrzeźbione ramiona, płaski brzuch i smukłe uda mogą stać się przedmiotem zazdrości wielu kobiet.

Zobacz także: Lewandowscy bawią się na Oktoberfest. Fanka: „Fajnie, ale gdzie dziecko?!”

My postanowiłyśmy sprawdzić, jak ma się rzeczywistość do zdjęcia okładkowego. Porównałyśmy kilka fotek, na których Sara jest w bikini i doszłyśmy do wniosku, że…

No właśnie. Najpierw obejrzyjcie zdjęcia:

 

 

Jak widać, Mannei wygląda identycznie w obu wersjach. Jest ciało jest po prostu doskonałe – i tak – jest czego zazdrościć!

Zobacz także: Sara Boruc TŁUMACZY się z KRZYWEJ miny na okładce magazynu

Polecane wideo

Najprzystojniejsi pasażerowie metra
Najprzystojniejsi pasażerowie metra - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Gosc (Ocena: 5) 09.10.2018 14:43
Hahahaha serio? Żeby zrobić takie porównanie to trzeba by wziąć fotki zrobione przez np paparazzo.. A nie z jej insta.. okładka jest przerobiona i jej fotki z insta też są przerobione.. dodajmy do tego fakt że napina do zdjęć maksymalnie mięśnie, jej ciało jest całe pomalowane...No i photoshop.. i mamy taki właśnie efekt..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 11:02
piękna sylwetka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie