Magda Pieczonka umalowała Alżbetę Lenską. Jak wyszło?

Zobacz zdjęcia przed i po!
Magda Pieczonka umalowała Alżbetę Lenską. Jak wyszło?
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=Wf_lSUDxclE)
05.10.2018

Gdybyś była słynną gwiazdą i znana makijażystka zaprosiłaby cię do swojego programu, miałabyś odwagę wystąpić w nim i pokazać się całej Polsce bez make-up`u? Nie każda z nas odpowiedziałaby: tak.

Zobacz także: Lewandowscy nominowani w kategorii Para Sieci. Zagłosujecie na nich?

Marcelina Zawadzka, Joanna Horodyńska, Natalia Siwiec, a ostatnio także Alżbeta Lenska zgodziły się na taki eksperyment. Choć ich cera odbiega od ideału, nie miały problemu z tym, by pokazać się w wersji saute w tutorialu Magdaleny Pieczonki. I słusznie, bo makijażystka potrafi wyczarować na buzi przepiękny make-up.

Jej umiejętności docenił zresztą ostatnio magazyn JOY, nominując Pieczonkę w plebiscycie JOY Influencer Roku 2018 w kategorii Beauty. Głosy na Magdę można oddawać tutaj:

Głosowanie na JOY Influencer Roku 2018

A na kanale Pieczonki możecie podziwiać metamorfozę aktorki Alżbety Lenskiej, która wraca ostatnio do zdrowia po ciężkiej operacji mózgu. Wyszło pięknie!

Tak wyglądają NAJBRZYDSZE brwi na świecie
Tak wyglądają NAJBRZYDSZE brwi na świecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.10.2018 00:20
A ja juz rzygam ta lenska. Lansuje sie na chorobie, a przeciez juz zdrowa jest! Ona miala tetniaka ktory byl do zoperowania, a mnostwo ludzi ma tetniaka na aorcie serca, ktory nie jest do operacji i zyja na bombie.
odpowiedz
kociara (Ocena: 5) 06.10.2018 08:13
Lenska wygląda pięknie nawet bez makijażu :) I przede wszystkim jest naturalna, takie kobiety są najładniejsze i powinno się ich urodę promować a nie takie glonojady, silikony i botoksiary
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2018 11:43
uwielbiam kanał Magdy Pieczonki. Bardzo pozytywna postać i pięknie maluje kobiety
odpowiedz

Polecane dla Ciebie