Marina pokazała, jak jej ciało wygląda po porodzie. W bikini prezentuje się... idealnie

Od porodu minęło zaledwie 7 tygodni, a ona zachwyca figurą!
Marina pokazała, jak jej ciało wygląda po porodzie. W bikini prezentuje się... idealnie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marina_official/)
24.08.2018

Marina Łuczenko-Szczęsna 30 czerwca urodziła swoje pierwsze dziecko – syna Liama. Zwyczajem znanych mam pochwaliła się na Instagramie swoją figurą w bikini. Zaznaczyła, że od porodu minęło 7 tygodni. W przypadku artystki naprawdę jest czego pozazdrościć! Ma lepszą sylwetkę niż niejedna kobieta, która nigdy nie rodziła.

Wiemy, jak mieszkają Marina i Wojtek Szczęśni. Od luksusu może zawrócić się w głowie...

Jej brzuch jest prawie płaski, ale nawet z niewielkim zaokrągleniem prezentuje się świetnie. Uda również są bardzo smukłe. Nawet Marina przyznała, że rozpiera ją duma z figury. „Kochane jestem dumna ze swojego ciała, przede wszystkim dlatego, że rozwijało się w nim życie mojego synka. Niestety nie zdradzę Wam recepty na smukłą sylwetkę, ponieważ po urodzeniu nie stosowałam diet odchudzających ani ćwiczeń. W ciąży nie ćwiczyłam i rozpieszczałam siebie słodkościami tak jak i teraz ... (włoskie lody). Oczywiście staram się jeść zdrowo natomiast myślę, że w moim przypadku za figurę na którą nie narzekam muszę podziękować rodzicom, czyli dobrym genom. Choć powoli zaczynam myśleć o tym, by zacząć ćwiczyć to narazie nie traktuję tego jako priorytet. Oczywiście zostało mi kilka kg po ciąży, ale narazie nie mam nawet czasu o tym myśleć... wstydu nie ma. Tak więc ja dopiero otworzyłam swój sezon na bikini”.

Marina pokazała na Instagramie swoją 4-letnią bratanicę. Fani: „Ale podobna do cioci!”

Marina nie należy zatem do kobiet, które katują się dietami i odmawiają sobie słodyczy. Zazdrościcie jej, że nie musi sobie wszystkiego odmawiać?

Polecane wideo

Tak wygląda żywa lalka, która waży tylko 39 kg. "Jem raz dziennie"
Tak wygląda żywa lalka, która waży tylko 39 kg. "Jem raz dziennie" - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 2) 24.08.2018 20:21
Jak mnie denerwuje takie cos... ukrywa ciąże, nie życzy sobie zdjec i chroni swoja prywatność jakby była niewiadomo jaka gwiazda :D a jak przychodzi co do czego to wstawia zdj dziecka bez twarzy. To do kurde, nie wstawiaj zdj w ogole :P żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.08.2018 18:36
Też tak wyglądam 4tyg po porodzie nie ma się czym chwalić ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.08.2018 15:30
Mam dosyć pustaków które chwalą się ciałem bo nie mają czym innym. Osiągnięcie życia-plaski brzuch. Świecenie [email protected] i cyckami....świat się kończy. Też mam płaski brzuch a nie mam nawet Facebooka...moje życie jest bez sensu bo nie mam się komu tym pochwalić:)
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 24.08.2018 14:54
co za pustak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.08.2018 13:55
i po co te kłamstwa! żadna noralna kobieta nie wygląa tak po porodzie, no chyba że będzie katować się dietą i ćwiczeniami zamiast zajmować sie dzieckiem
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie