Ania Lewandowska składa życzenia urodzinowe Robertowi: „Ty wiesz Kochanie…”

Słodko?
Ania Lewandowska składa życzenia urodzinowe Robertowi: „Ty wiesz Kochanie…”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
21.08.2018

Robert Lewandowski świętuje dziś wyjątkowe, 30-te urodziny. Niejedna osoba w tym wieku mogłaby mu pozazdrościć imponujących osiągnięć. Kapitan polskiej reprezentacji odnosi ogromne sukcesy nie tylko w piłce nożnej, ale także w biznesie. Mimo ogromnych zarobków, pozostał bardzo skromnym człowiekiem. Nie obnosi się swoim bogactwem i jest zaangażowany w wiele akcji charytatywnych, których nie nagłaśnia.

Robert Lewandowski kończy dziś 30 lat. Pamiętacie, jak wyglądał kiedyś?

Prywatnie również może poszczycić się sukcesami. Od 5 lat jest szczęśliwym mężem, a od półtora roku – także ojcem. Mała Klara jest jego oczkiem w głowie, a Robert, jako tata sprawdza się wręcz modelowo.

Potwierdza to także jego żona. Anna Lewandowska, we wzruszającym wpisie na Instagramie, postanowiła napisać kilka ciepłych słów o Robercie.

„Dla Niego są te pocałunki. @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. dziś ma urodziny, do tego 30-te! Ty wiesz Kochanie...

Kocham całym sercem”.

A Wy czego życzycie dzisiaj Robertowi?

 

Dla Niego są te pocałunki. @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! Ty wiesz Kochanie.... Kocham całym sercem For Him there are kisses ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know.️ He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family.️ He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. Today its his birthday! 30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Stare zdjęcia Roberta Lewandowskiego
Stare zdjęcia Roberta Lewandowskiego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.08.2018 16:30
Naprawdę nie można już normalnie mężowi złożyć życzeń twarzą w twarz tylko wszystko musi odbywać się pod publiczkę na portalach społecznościowych?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie