Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że stara się o dziecko! Mamy jej komentarz w tej sprawie

Myślicie, że nie jest za późno?
Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że stara się o dziecko! Mamy jej komentarz w tej sprawie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
22.08.2018

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan pragnie urodzić Radosławowi dziecko. Co jakiś czas media rozpisują się o jej domniemanej ciąży, ale do tej pory te informacje nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Niewykluczone, że to się niedługo zmieni.

Ile lat NAPRAWDĘ ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

Po pierwsze jakiś czas temu pisałyśmy o tym, że została wstrzymana praca nad drugim sezonem programu „Iron-Majdan”. „Ten program jest dosyć uzależniony od naszej sytuacji osobistej, która jest dla nas teraz najważniejsza i w zależności od tego będziemy planować różne nasze zajętości” – wyznała Małgorzata portalowi plejada.pl. Po drugie padły bardziej konkretne słowa. Celebrytka wypowiedziała się na temat starań o dziecko dla serwisu kozaczek.pl. „Uważam, że osoby, które są ze mną na Instagramie, […] chcą się dowiedzieć pewnych rzeczy. […] Nie jest to łatwy temat, szczególnie dla kobiety, która się stara o to, żeby mieć dziecko i szczególnie wtedy, kiedy to nie jest tak strasznie proste” – czytamy.

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Nie ma zatem wątpliwości, że Małgorzata wreszcie przedsięwzięła stanowcze kroki!

Hejterzy współczują jej ciąży. Nie uwierzysz, kto jest ojcem dziecka
Hejterzy współczują jej ciąży. Nie uwierzysz, kto jest ojcem dziecka - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 5) 22.08.2018 13:32
optymalny wiek to 25 lat. Ale pani R wieku? już musiała wcześniej korzystać z pomocy.Tylko w wieku 49 trudno zajść w ciążę. I nie piszę tego złośliwie. Sama jestem po 40 i widzę albo bardzo szybko starzejącą się 40stkę ( jak ona twierdzi) , albo ofiarę chirurga. Dolina łeż, chomiki, plamy wątrobowe, kolana i pomarszczona szyja.To ewidentne objawy jej prawdziwego wieku.Darujmy sobie dywagacje o jej staraniach, bo w tym wieku to tylko in vitro.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.08.2018 09:52
Sytuacja p. Gosi nie jest czymś nietypowym, od wielu lat zachodzi zależność, o ile "małolaty" nie mają problemów z "zaciążeniem" - choć jest to dla nich "wpadka"; o tyle osoby "dojrzałe" ... po 25-30 roku życia z zajściem w ciążę mają już znaczne problemy. W 95% przypadków znanych mi par - ciąża jest wynikiem lat starań z udziałem lekarzy i środków farmakologicznych - cena cywilizacji. Z jednej strony matkami zostają osoby 60-80 letnie, z drugiej 30-latki mają z tym duży problem. Nie jest to jednak temat do robienia szumu w mediach.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.08.2018 09:49
no i szcz ęścia jeśli chcą mieć razem dziecko
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.08.2018 09:48
"...Nie ma zatem wątpliwości, że Małgorzata wreszcie przedsięwzięła stanowcze kroki!..." znaczy zabiega o ciążę z innym partnerem ? Może casting w TV/necie ... turniej ... proponuję tytuł "Zaciąż Małgosię" - jako wygrana - będziesz płacił alimenty na dziecko ... Rozumiem, że dla niektórych nie jest ważne życie osobiste, robią wszystko by było o nich głośno... ale o ile mój komentarz był czysto "ironiczny" to niestety nie mam wątpliwości, że jest "proroczy" ... może niekonieczne z p. Małgosią w roli głównej, ale to szczegół.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie