Meghan Markle ma 3 przezwiska, o których mało kto wie. Tak nazywa ją mama

Doria Ragland rzadko zwraca się do córki po imieniu.
Meghan Markle ma 3 przezwiska, o których mało kto wie. Tak nazywa ją mama
źródło: Instagram (instagram.com/kensingtonroyal)
14.08.2018

Brytyjska rodzina królewska za wszelką cenę stara się zachować bliski ludziom, ale jednak poważny wizerunek. Zależy im na sympatii poddanych, ale muszą też szanować zasady obowiązujące w monarchii. Uśmiechy i słodkie zdjęcia - tak. Zdradzanie pikantnych sekretów z życia prywatnego - już lepiej nie.

Zobacz również: Sekretne przezwiska, które nadają sobie członkowie rodziny królewskiej. Kto jest „Gagą”, a kto „Kiełbaską”?

Tym większym zaskoczeniem było upublicznienie informacji o przezwiskach, jakie nadali sobie współcześni Windsorowie. Książę Karol ma nazywać swoją mamę, królową Elżbietę II, „Kiełbaską”. Jego syn, książę William, zwraca się do swojej żony, księżnej Kate, per „Brzdącu”. Z kolei księżna Camilla przez wnuki nazywana jest „Gagą”.

Wiemy też, że książę teść Meghan Markle mówi do niej „Tungsten”, co oznacza wolfram, czyli wyjątkowo wytrzymały metal. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe fakty - jej pseudonimy z dzieciństwa.

Co ciekawe, przezwiska zdradziła ona sama, ale w czasach, kiedy o byciu księżniczką mogła tylko pomarzyć. Meghan przez 3 lata prowadziła własnego bloga „The Tig”, na którym pisała o wszystkim, co ją inspiruje. Z oczywistych względów musiała jednak zrezygnować z tego typu działalności, kiedy związała się z Harry’m.

Pomimo ukrycia wszystkich wpisów, dziennikarzom „The Sun” udało się dotrzeć do jednego z nich. Przy okazji Q&A (questions and answers - pytania i odpowiedzi) zdradziła, jak nazywa ją mama, Doria Ragland. W grę wchodzą 3 określenia - zdecydowanie przyjemniejsze, niż nazwa pierwiastka.

Zobacz również: Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?

Meg

To nikogo nie powinno dziwić. Skrócona forma imienia, która jest zdecydowanie wygodniejsza w użyciu, niż pełna. Może być jednak znacząca, bo sugeruje, że mama była i jest wobec niej bardzo czuła. Nie brakuje przecież rodziców, którzy nigdy nie pozwalają sobie na takie zdrobnienia.

M&M

Przezwisko na pierwszy rzut oka mało fantazyjne, bo odnosi się do inicjałów Meghan Markle. Prawdopodobnie chodzi o coś więcej i jest to gra słowna nawiązująca do popularnych kolorowych draży. Zamiast mówić „cukiereczku”, mama postawiła na nazwę własną. Równie słodką.

Kwiatuszek

Zdecydowanie najbardziej czuły pseudonim, jaki nadała jej mama. A przy okazji ewidentny dowód na to, że panie są ze sobą wyjątkowo blisko i bardzo się kochają. Tego typu określenia sugerują mocną wieź i dobry kontakt.

Zobacz również: Ujawniamy wymiary Meghan Markle. Waga, wzrost, rozmiar biustu...

Mamy bardzo stare zdjęcia Meghan Markle. Nie zawsze była taka idealna
Mamy bardzo stare zdjęcia Meghan Markle. Nie zawsze była taka idealna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.08.2018 07:48
Urocze :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie