Paulina Krupińska wyszła za mąż! Miała dwie suknie ślubne – która ładniejsza?

Są zupełnie różne. W obu wyglądała obłędnie.
Paulina Krupińska wyszła za mąż! Miała dwie suknie ślubne – która ładniejsza?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/pkrupinska/)
27.07.2018

Gwiazdy, które nie dzielą się z tabloidami swoim życiem prywatnym, nadal należą do rzadkości. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zaliczają się do tej nielicznej grupy. Choć media wiedziały, że para jest w sobie zakochana i wychowuje razem dwoje dzieci, o ich ślubie prasa i serwisy internetowe dowiedziały się dopiero po fakcie. Jak widać, nawet tak ważny dzień można utrzymać w tajemnicy do samego końca.

Anella zniknęła z showbiznesu. Wiemy, co się dzieje z polską żywą Barbie!

Modelka i piosenkarz podzielili się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Paulina zamieściła zdjęcie, na którym razem z mężem pokazują obrączki ślubne. Podpisała je: „Tak, że tak… Amen”. W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje zaskoczonych obserwatorów: „Niezła z was parka!”, „Wszystkiego co najlepsze dla Was!”, „Dużo miłości!” – pisali followersi.

Paulina pokazała również na InstaStories, jak wyglądała w dniu swojego ślubu. Okazuje się, że gwiazda miała na sobie dwie kreacje. Pierwsza z nich to tradycyjny strój góralski, składający się z białej koszuli, wzorzystej spódnicy, sznurowanej kamizelki i czerwonych korali. Druga suknia była z kolei typowo ślubna: biała, do ziemi, z seksownym rozcięciem na spódnicy i uroczymi kwiatkami przy dekolcie. Trzeba przyznać, że Paulina w obu wydaniach prezentowała się po prostu obłędnie.

Gratulujemy młodej parze i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/pkrupinska/)

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Ewa (Ocena: 5) 14.08.2020 09:36
Bo ja wiem ?
odpowiedz
ann (Ocena: 5) 27.07.2018 12:56
Paulina jest piękna i wydają się normalną szczęśliwą rodziną. Szulim fatalnie - co ona sobie zrobiła z twarzą?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2018 12:39
Oczywiście, że druga sukienka piękniejsza! Dla mnie wielka szkoda, że tak przepiękna kobieta zgodziła się iść do ślubu w stroju góralskim, a ona przecież nie jest góralką i jej ten zwyczaj powinien powiewać. Ja osobiście mając w żyłach krew podhalańską od strony dziadka, nie znoszę tego regionu, tych ludzi, ich zwyczajów i ślubów. Poznałam moją ogromną rodzinę i licznych krewnych w malutkich miejscowościach z tamtych stron i podziękowałam za znajomość bardzo szybko. Wszechobecny alkoholizm, patriarchalne rodziny, zero partnerstwa, nie rzadko przemoc i przyzwolenie na nią, bo kobieta nic nie znaczy, nie posyłanie dzieciaków do lepszych szkół, bo po co... To są moje doświadczenia i wiem, że inni mogą mieć lepsze. Ja jednak jestem na nie stanowczo.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2018 11:09
Hej dziewczyny, musze sie wam pochwalić że schudłam 7 kilogramów, po 2 miesiącach dopięłam swego. Dzięki poradom pewnej trenerki personalnej a właściwie jej wpisie w sieci. Poszukajcie sobie w goglu: przyspieszamy odchudzanie slimbecia radzi
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2018 10:05
piękna, skromna dziewczyna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie