Kasia Tusk szykuje się do ślubu?! „Prawdziwie poetycki dzień”

Donosi o tym jeden z magazynów.
Kasia Tusk szykuje się do ślubu?! „Prawdziwie poetycki dzień”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/)
24.07.2018

Od kilku lat w okresie wakacyjnym pojawiają się pogłoski o rzekomym ślubie Katarzyny Tusk. W ubiegłym roku niemalże ją zaobrączkowano, a to z powodu wyjazdu zagraniczego blogerki i jej koleżanek. Podejrzewano, że dziewczyny będą świętowały wieczór panieński Katarzyny. Tak się jednak nie stało, gdyż nadal jest ona panną.

Tak mieszka Kasia Tusk

Na temat planów zawarcia przez nią związku małżeńskiego jeszcze w tym roku poinformował magazyn „Show”. Intrygujący jest pod tym względem także wpis Kasi na jej blogu. „Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu "epicka chwila" czy "poetycki moment" miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku -zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać” – pisze Katarzyna. Wpis ilustruje zdjęcie, na którym celebrytka siedzi na fontannie w pięknej, białej sukni, przywodzącej na myśl suknię ślubną. I chociaż owa „epicka chwila” najprawdopodobniej odnosi się do czasu spędzanego w ukochanym miejscu w Rzymie, zastanawiają dalsze słowa.

Tuskówna opisuje pochodzenie swojej kreacji i chwali jej projektantkę Magdę. W podsumowaniu dodaje: „Magda projektuje modele nie tylko w bieli – może Wam zapewnić kreację w każdym kolorze, na każdą okazję, a jej wyrozumiałość wobec kobiecych fanaberii jest naprawdę niezwykła. Pamiętajcie o tej marce, gdy będzie Was czekać prawdziwie poetycki dzień”. Co miała na myśli Katarzyna, wspominając o „poetyckim dniu”? Odpowiedź może być tylko jedna – dzień ślubu. Być może to właśnie projektantka Magda, o które pisze Katarzyna, ma zaprojektować jej suknię. Albo już to zrobiła...

Chociaż nadal poruszamy się w sferze domysłów, ów tajemniczy wpis wraz z informacją magazynu „Show” – „niebawem blogerka i jej ukochany powiedzą sobie sakramentalne tak” - dają do myślenia. Przypominamy, że Katarzyna Tusk od lat jest w związku ze Stanisławem Cudnym, bratem swojej najlepszej przyjaciółki.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie