Anna Lewandowska szaleje do piosenki Spice Girls! (VIDEO)

Takiej jej jeszcze nie znacie!
Anna Lewandowska szaleje do piosenki Spice Girls! (VIDEO)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/zborowskazofia/)
16.07.2018

W sobotę córka Anny Korcz, aktorki znanej z serialu „Na Wspólnej”, wyszła za mąż. Na ceremonię i wesele zaproszono wiele znanych gwiazd. Bawiła się tam m.in. Zosia Zborowska, jednak prawdziwym zaskoczeniem okazali się… Lewandowscy, którzy bawili się nie tylko na ślubie, ale także na poprawinach u państwa młodych. A te zorganizowano w stylu hawajskim.

Małgorzata Socha wybrała tak dziwne imię dla dziecka, że… prawdopodobnie go nie zapamiętasz

- Dzień po ślubie goście już od rana spotkali się, by świętować dalej. Tym razem nie w granatowych garniturach i sukienkach, ale w strojach inspirowanych tematem przewodnim. Były nim Hawaje. Zborowska postawiła na kwieciste fatałaszki i egzotyczny turban, mama panny młodej, Anna Korcz, wyglądała pięknie w okazałym wianku, a Anna Lewandowska pokazała opalone nogi. Do tego girlandy z kwiatów i obowiązkowo, po długiej nocy na parkiecie, okulary przeciwsłoneczne – informuje serwis gwiazdy.wp.pl.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/zborowskazofia/)

Na licznych nagraniach z Instagrama Zosi Zborowskiej można zobaczyć, że impreza była bardzo swobodna. Na jednym z filmików widać nawet, jak Anna Lewandowska… szaleje do piosenki Spice Girls! Widok tak swobodnej i roześmianej trenerki na pewno przykuwa uwagę.

Zobaczcie:

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.07.2018 08:41
Jedyna naturalnie zachowująca się osoba na tym filmiku jest blondynka po prawej. Lewandowska ma kij w tyłku i się ciagle kontynuuje a ten Zborowski to jest chłop w przebraniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 23:36
Lewandowscy zaskoczeniem ? A to niby dlaczego ? znają się kupę lat. Dziewczyny prowadzą wspólny biznes.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 14:36
ona niestety nie pozbyla sie kompleksow,ona ma pieniadze i to ja dowartosciowuje,ale w gruncie rzeczy to pozory takiej wesolej dziewczyny,nie jest taka,moze kupic sobie wszystko,ale dalej w srodku bedzie zakompleksiona Anna
odpowiedz
Kolana (Ocena: 5) 16.07.2018 14:28
Fajnie się bawią :) Słyszałyście o szamponie vivese?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 13:36
Ania jest ok ale ta NOCHALUSKA ZOSKA to psychopata przemadrzala,wszystkie rozumy zjadł pokemon!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie