Esmeralda Godlewska przemówiła po wypadku. Nagrała film ze szpitalnego łóżka

W koszuli nocnej i bez makijażu opowiada o swoich obrażeniach.
Esmeralda Godlewska przemówiła po wypadku. Nagrała film ze szpitalnego łóżka
źródło: Instagram (instagram.com/esmeralda_godlewska)
11.07.2018

Kilka dni temu Monika Godlewska brała udział w poważnie wyglądającym wypadku samochodowym. Celebrytka znana jako Esmeralda uderzyła autem w inny pojazd, a następnie zderzyła się ze ścianą. Z zakrwawioną głową trafiła do szpitala, a według światków było czuć od niej woń alkoholu.

Zobacz równieżSiostra Godlewska spowodowała wypadek? Wiemy, co się stało

Po zdarzeniu opublikowała na Instagramie krótki wpis: „Aby każdy z nas był chodzącym aniołem, świat byłby piękny. Ludzie popełniają błędy, nie ja pierwsza i ostatnia”. W jej obronie stanęła także znana siostra, Małgorzata: „Nie jesteśmy idealnymi ludźmi, każdy ma prawo popełnić błąd. Nie mi jest oceniać twoje postępowanie, ani żadnemu człowiekowi” - przekazała fanom.

Głos w sprawie zabrała również trzecia z sióstr, Magdalena. W rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, że Esmeralda cierpi z powodu depresji i jakiś czas temu próbowała popełnić samobójstwo. Sama zainteresowana więcej o tragicznym wydarzeniu ujawniła w relacji na swoim profilu.

Esmeralda Godlewska

źródło: Instagram (instagram.com/esmeralda_godlewska)

 „Dziękuję, że pomimo tej całej fali hejtu wciąż są dobre osoby, które mają serce i nie jest to serce z kamienia. Ja leżę w szpitalu i 3 tygodnie mnie czeka rehabilitacja. Ale kiedy wyjdę, moi kochani, nie pozbędziecie mnie się tak szybko, bo wychodzi nasz najnowszy teledysk, nowa piosenka. I co mogę powiedzieć…

Żałuję tego, co się stało. Żałuję, że wjechałam tam, gdzie wjechałam” - wyznaje.

Zobacz równieżNowe fakty o wypadku Esmeraldy Godlewskiej. „Ma silną depresję, próbowała popełnić samobójstwo”

Esmeralda Godlewska

źródło: Instagram (instagram.com/esmeralda_godlewska)

„Ale kochani, tak szybko się mnie nie pozbędziecie. Tak jak mówiłam, wychodzi nasz najnowszy teledysk i Esmeralda wróci do zdrowia. Żałuję tego tylko, co się stało.

Sorry za mój wygląd. Jestem bez makijażu, poobijana, ale cieszę się tylko z tego, że nikomu nie stała się krzywda i dziękuję Bogu za to. I za to się modlę” - mówi Esmeralda.

Esmeralda Godlewska

źródło: Instagram (instagram.com/esmeralda_godlewska)

„Tak, leżę w szpitalu i jedyne obrażenia jakie odniosłam to obrażenia głowy, miednicy i śledziony. Na szczęście nie pękła.

I tak dla mnie najważniejsze jest to, że nikomu nie stała się krzywda i, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku. Oprócz mnie. Ale generalnie jest to być może zasłużona kara - kończy swoją relację ze szpitala.

Zobacz równieżOne naprawdę to zrobiły. Siostry Godlewskie pokazały piersi w TV! (18+)

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
Marie Rose (Ocena: 5) 12.07.2018 16:49
Ja myślę, że ona nie chciała w ten pojazd wjechać. Chciała popełnić samobójstwo, dlatego jechała w stronę barierek czy czegoś, ale auto jej w tym przeszkodziło, nie zdążyła go uniknąć i zdarzył się wypadek. Dobrze, że nikt inny nie ucierpiał.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 01:13
"Wedlug świaTków", a kim sa ci światkowie?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.07.2018 20:41
Co to za tłumaczenie? Jeszcze tekst, że ludzie z sercem NIE Z KAMIENIA ją zrozumieją. A ona to może miała cudowne serce narażając ludzi na śmierć? Sama lubię sobie czasami wypić, miałam kiedyś załamania nerwowe, mam też prawko i praktycznie wszędzie poruszam się samochodem, ale pijana nigdy nie wsiadłam i nie wsiąde za kierownice, nawet jak będę musiała kilkadziesiąt km z buta popierdzielać. W ogóle to wątpie, że ona tego żałuje, jakby żałowała to nie promowałaby przy okazji nowej piosenki czy tam teledysku..
odpowiedz
tyfus (Ocena: 1) 11.07.2018 18:10
A czemu nie pomyślałaś wcześniej, że jazda po pijaku to paragraf i to tylko twoja wina. Przestań się głupio tłumaczyć, bo nikt normalnie myślący nie uwierzy w twoje beznadziejne tłumaczenia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2018 15:37
aż jej rzęsy poodpadały.no spoko, gdyby zabiła kilka osób tym autem też by powiedziała, że żałuje i nie ma ludzi idealnych?to żenujące.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie