Nowe fakty o wypadku Esmeraldy Godlewskiej. „Ma silną depresję, próbowała popełnić samobójstwo”

„Ona nie chce żyć” - zdradziła jej siostra, Małgorzata.
Nowe fakty o wypadku Esmeraldy Godlewskiej. „Ma silną depresję, próbowała popełnić samobójstwo”
źródło: Instagram (instagram.com/esmeralda_godlewska)
10.07.2018

Siostry Godlewskie nie dają o sobie zapomnieć. Już wkrótce światło dzienne miał ujrzeć ich kolejny teledysk, ale na razie media skupiają się nie na ich twórczości. Wszystko za sprawą groźnego wydarzenia, do którego doszło w ubiegłą niedzielę na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie.

Zobacz równieżSiostra Godlewska spowodowała wypadek? Wiemy, co się stało

Przypomnijmy, Monika „Esmeralda” Godlewska próbowała przejechać drogą, chocia ta została zamknięta i odgrodzona barierkami. Sprawiała wrażenie, jakby nie była tego świadoma. Ludzie obecni na miejscu myśleli, że ma zamiar w nich wjechać i wpadli w popłoch. Zgromadzili się tam ze względu na imprezę „Otwarta Ząbkowska”. „Wyglądało to tak, jakby kierująca nie wiedziała, że ulica jest zamknięta. Na skrzyżowaniu pojawiła się toyota i doszło do zderzenia” - relacjonował jeden ze świadków.

Kierująca pojazdem gwałtownie skręciła, uderzając najpierw w inny samochód, a później w ścianę budynku. Poszkodowana trafiła do szpitala. Wcześniej miała odmówić badania alkomatem, choć policja potwierdza, że czuć było od niej alkohol.

Esmeraldy broni jej siostra, Małgorzata: Nie mi jest oceniać Twoje postępowanie ani żadnemu człowiekowi ... Kazdy z nas ma w życiu gorszą chwilę, dzień , tydzien , miesiące ... Nie jesteśmy idealnymi ludzmi, każdy również ma prawo popełnić błąd, każdy z nas może się załamać , zamknąć w sobie , odizolować się od społeczeństwa , przestac żyć za dnia…” - napisała na Instagramie (pisownia oryginalna).

Teraz głos zabrała także sama zainteresowana. Na profilu Moniki pojawiło się archiwalne zdjęcie ze ścianki z wymownym opisem: „Aby każdy z nas był chodzacym aniołem świat byłby piękny . Ludzie popełniają błędy , nie ja pierwsza i ostatnia ..” (pisownia oryginalna).

Fani nie do końca przyjęli takie tłumaczenie. „Szczęście, że nikogo nie zabiłaś i sama wyszłaś z tego bez szwanku. To, że uważasz siebie za celebrytkę, nie robi z ciebie bezkarnej, a tym bardziej nieśmiertelnej”. „Spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu to świadoma próba morderstwa”. „Mam nadzieję, że to koniec twojej żałosnej kariery” - piszą w komentarzach.

Trzecia siostra, Magdalena, w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła coś więcej. Okazuje się, że to wcale nie musiał być wypadek.

Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja. Ona nie chce żyć. Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z Moniki dzieckiem, Milankiem. Proszę uspokoić ten hejt. My nie mamy już sił. Mój tato prawie miał zawał, mama płacze codziennie - ujawnia.

Zobacz równieżOne naprawdę to zrobiły. Siostry Godlewskie pokazały piersi w TV! (18+)

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.76 / 5
nie rozumiem jak można... (Ocena: 5) 16.07.2018 14:47
Godlewskie upodobniły swoje usta do ryjków karpii. Wyglądają staro i nieapetycznie. Ciekawe kiedy mózgi przeszczepią, bo to co z sobą robią to masakra, horror jakiś. Jedna z godlewskich ma malutkie dziecko. Maluszkowi będą się śniły koszmary. I najgorsze, że ta dwójka zafundowała sobie zmiany nieodwracalne, no ale jak się z ładnych dziewczyn robią monstra, to coś nie trybi w psychice. I tyle. Żeby jeszcze nie obnosiły się ze swoim wizerunkiem przed ludźmi. Niech się usuną w cień. Wszyscy będą zadowoleni. I mogą sobie przybić piątkę z anellą paskudną.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 08:00
Jak nazywa się jej były partner?
odpowiedz
JA (Ocena: 1) 11.07.2018 11:24
No i nie próbujcie tylko wykonajcie, bo przynajmniej zakończy się pisanie o was. że media w ogóle propagują takie jednostki, takie dziwactwo, półgłówków, bez morali
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2018 10:59
proba samobojcza przymusowe leczenienie oddzial zamkniety min 1 miesiac - wymyslona proba samobojcza 2 czteropaki 1 wino i 3 kolorowe drinki, jak cpie to bonusowo 2 kreski
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2018 10:53
to się kupy nie trzyma. Po próbie samobójczej człowieka kieruje się na leczenie, zwykle na specjalistyczny oddział a nie puszcza wolno żeby sobie zrobił albo przy okazji komuś, swoim zachowaniem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie