Internauci naśmiewają się z policzków Małgorzaty Rozenek-Majdan. „I po co się tak szpecić?”

Naprawdę jest aż tak źle?
Internauci naśmiewają się z policzków Małgorzaty Rozenek-Majdan. „I po co się tak szpecić?”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
28.06.2018

Małgorzata Rozenek-Majdan to celebrytka, która za pomocą różnych metod próbuje zachować młody wygląd. Jej wiek jest owiany tajemnicą, a na jego temat powstało wiele spekulacji. Niezależnie od tego, ile lat ma naprawdę gwiazda, trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko wskazuje na to, że ostatnio znowu zainwestowała w wygląd – tym razem wypełniła sobie policzki. Efekt widać na zdjęciu, które Małgorzata dodała na Instagramie. Fanki od razu zauważyły zmianę, ale nie były zachwycone. Pojawiły się krytyczne komentarze.

Ile lat NAPRAWDĘ ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

- Czy chomikuje Pani piłeczki pingpongowe? Co się stało z Pani policzkami?

- Po ilu operacjach pani jest pięciu czy sześciu plastycznych

- Szkoda że nie ma operacji na wypełnienie substancją szarą mózgowia - taki zabieg byłby zdecydowanie na miejscu. A tak pozostały tylko botoksy i silikony, smutne...

- Pani Malgosiu powiem w prost albo zdjecie cos dziwnie wyszlo albo cos nie wyszlo z policzkami Sorry

-  A co się robi jak takie poliki pękną?

- Twarz jest już sztuczna, za dużo w policzkach! I po co się tak szpecić? Jak można być pięknym naturalnie pozdrawiam serdecznie

Jak czytamy na portalu natemat.pl, podobno Małgorzata Rozenek nie zniosła zbyt dobrze wypowiedzi fanek. Jednej z nich odpowiedziała w następujący sposób.

- Tobie by się przydało trochę w usta

Komentarz gwiazdy zdążył już zniknąć, ale jak słusznie zwraca uwagę eska.pl, jeżeli Małgorzata naprawdę go napisała, stawia ją to w niezręcznej sytuacji. W końcu jest twarzą kampanii przeciw hejtowi w Sieci.

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.07.2018 15:25
Radoslaw wyglada jak bezdomny menel. A Malgorzata jak Michael Jackson. Malgosiu wara od skalpela, Radku troszke godnosci.
odpowiedz
plastic fantastic (Ocena: 5) 30.06.2018 13:22
babcia dzidzia ktora co chwila w mediach swoj wiek - w ubieglym miesiacu 38 - jak tak dalej pojdzie niedlugo dzieweczce piernie 18stka ;)
odpowiedz
inferno (Ocena: 5) 29.06.2018 20:20
Ona już te ząbki ma takie śmieszne chomicze; jak się uśmiecha to jedynki wystają. Jak widać, policzkami też się chce upodobnić. Ach, te standardy piękna.
odpowiedz
Ada A. (Ocena: 5) 29.06.2018 13:18
jesli jest w stanie sobie to zrobić to czemu nie , jeśli poprawi to jej wygląd, bądź będzie się z tym o wiele lepiej czuła to oczywiście że tak !!!! Wszystko jest dla ludzi , jak się komuś nie podoba i ma do tego pełne prawo to niech nie pisze. Takie jest moje zdanie . Pozdrawiam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2018 07:23
I ona myśli że wygląda pięknie??? Żałosne, nie wiem jak coś takiego może się w ogóle podobac, naturalne kobiety są najpiękniejsze a zmarszczki nie są niczym złym w pewnym wieku
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie