Joanna Krupa zerwała zaręczyny z nowym chłopakiem?!

Co się stało?
Joanna Krupa zerwała zaręczyny z nowym chłopakiem?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakrupa/)
17.05.2018

Joanna Krupa po rozstaniu z Romainem Zago bardzo szybko znalazła nową miłość. W krótkim czasie poznała mężczyznę, w którym się zakochała. Do spotkania z producentem filmowym – Douglasem Nunesem doszło w parku. Celebrytka wybrała się na spacer z psami. Mężczyznę i kobietę podobno połączyła właśnie miłość do czworonogów. Ich związek błyskawicznie przeszedł do kolejnego etapu - zaręczyn. Ślub miał się odbyć jeszcze w tym roku. Modelka wspominała też o dzieciach.

Z doniesień „Faktu” wynika jednak, że ze ślubu nic nie będzie. Piękna Joanna zerwała zaręczyny. Powodem była prośba Douglasa. Mężczyzna chciał, aby zaczęła się inaczej ubierać i przestała brać udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. On sam pochodzi z konserwatywnej rodziny i najchętniej widziałby u swojego boku damę.

Jak dobrze wiemy, Joanna Krupa słynie z odważnych stylizacji i zdjęć, które zamieszcza na Instagramie. Modelka chętnie pokazuje swoje piękne ciało. Najwyraźniej było dla niej nie do pomyślenia, że miałaby zrezygnować z życia jakie prowadzi, a na dodatek chodzić w konserwatywnych strojach.

Joanna Krupa oświadczyła narzeczonemu, że nie ma zamiaru się zmieniać i muszą się rozstać.

Myślicie, że doniesienia gazety są prawdziwe? A jeśli tak  - to czy Joanna i Douglas jeszcze do siebie wrócą?

 

Our first birthday #april23 @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2018 23:02
kto by nadazyl za ta rozklapiocha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo