Zniesmaczony fan do Anny Lewandowskiej: „Bez stanika po ulicy? Nieładne ma pani piersi”

I znowu afera.
Zniesmaczony fan do Anny Lewandowskiej: „Bez stanika po ulicy? Nieładne ma pani piersi”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
12.05.2018

„Za chwilę zacznie wyskakiwać z lodówki!”, „Za dużo jej wszędzie!”, „I znowu ma nowy biznes” – takie komentarze najczęściej pojawiają się w Internecie pod artykułami na temat Anny Lewandowskiej. Fani zarzucają jej „nadaktywność”, ale… przy okazji krytykują inne WAGs, że jedyne, co robią, to wydają pieniądze swoich bogatych partnerów. Gdzie w tym wszystkim logika? Trudno stwierdzić.

Lewandowska podała przepis na jaglankę. Fanki znowu się wściekły

Nieprzychylne wpisy pod adresem Anny Lewandowskiej pojawiają się właściwie za każdym razem. Poda przepis na dietetyczne pączki – źle. Zaproponuje ćwiczenia z maluchem – jeszcze gorzej. Ostatnio dostało jej się jednak… za brak stanika.


Spore zniesmaczenie wywołało zdjęcie fit-mamy, na którym widać, że pod bluzkę nie założyła stanika. Choć wiele kobiet nosi się w ten sposób, zwłaszcza przy ubraniach odkrywających ramiona, Lewandowska została za to mocno skrytykowana.

Jeden z jej followersów z przekąsem zapytał: „Bez stanika po ulicy?”, inny dodał: „Nieładne ma piersi Pani Ania”. Kolejny stwierdził natomiast: „Bez stanika! Jak być wolnym to na całego!”.

Was też brak bielizny akurat na tym zdjęciu tak bardzo szokuje?

 

 

Być może wróciłeś po długim weekendzie, z krótkich wakacjach, w lesie, z rodzina na Mazurach czy tez byłeś w innym wspaniałym miejscu️. Może znajdziesz chwilę na moją dzisiejszą refleksje, w przerwie w pracy (wiem, wiem... to będzie „długi” tydzień po takim weekendzie). Daj znac! No limit! Te setki informacji w Internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. To zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem… Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer… Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca. Gdy popełnisz błąd, wykorzystaj go, aby się douczyć. Gdy za dużo weźmiesz na głowę, zrób sobie przerwę. Gdy zaczniesz zarzucać innych tysiącem pomysłów, to pomyśl, czy nie powinieneś zwolnić. Gdy zbyt się starasz, to zastanów się, czy to jest spójne z Twoim wyznaczonym celem. Pośród codziennych obowiązków nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na całkowite oddanie tylko jednej sprawie. Postarajmy się dzielić czas i decydować o priorytetach. Dużo spokoju! szczególnie w tym zwariowanym tygodniu po długim weekendzie ... No limit! You can find hundreds of information on the Internet under the title: "show your hidden power", "change something in your life", etc. These are sentences that are often blown up without any further thought. When you make a mistake, use it to learn. If you take too much on your shoulders, take a break. When you overcrowd people with a thousand ideas, think about whether or not you slow down . When you try too hard, think about whether it is consistent with your goal. Let's try to share time and decide on priorities #annalewandowska #healthyplanbyann #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 12.05.2018 19:34
Ciekawe czy jego falus taki piękny. Chociaż nie chciałabym wiedzieć, bo skoro przyczepia się do ludzi o pierdoły to pewnie sporo mu tam brakuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.05.2018 17:31
Po prostu, pani Ania, wybiegając w pospiechu na ulicę, zapomniała założyc piersi.No cóż, każdemu sie może zdarzyć.
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 12.05.2018 15:16
Większym problem niż biust Lewandowskiej jest fakt, że ten "piękny" fan chodzi z takim ryjem po ulicy i nawet go zakryć nie może.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.05.2018 12:57
Po co te głupie emotikony co drugie zdanie?
odpowiedz
Aldona (Ocena: 5) 12.05.2018 11:56
Normalne piersi. Jakby zrobila sylikony, to też by skrytykowali. Tak zle i tak niedobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie