Doda pokazała zdjęcia z wesela! Zobacz jej niezwykły prezent dla męża

Właśnie tak wyglądał ślub roku.
Doda pokazała zdjęcia z wesela! Zobacz jej niezwykły prezent dla męża
źródło: YouTube / TheDodaTV
07.05.2018

W połowie kwietnia br. wydarzyło się coś, w co mało kto chyba wierzył. Łącznie z najbardziej zainteresowaną. Dorota Rabczewska kolejny raz stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz również: Doda pokazała zdjęcia ze ślubu i... zaręczyn! „Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy”

„Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!” - pochwaliła się na Instagramie tuż po ceremonii, która odbyła się w Hiszpanii.

Doda poślubiła Emila Stępnia i z tej okazji zmieniła nawet nazwisko na Rabczewska-Stępien. Sakramentalne „tak” zakochani powiedzieli sobie w hiszpańskiej Marbelli. Wcześniej doszło do skromnego ślubu cywilnego w Ciechanowie. Na weselu bawiło się ok. 50 osób.

Dziś możemy zobaczyć, jak wyglądała ta niezwykła impreza. 34-letnia piosenkarka opublikowała dziś swój nowy teledysk do piosenki „Miłość na etat”. To upominek dla jej wybranka. „Nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny :) Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu” - napisała na Facebooku.

W klipie wykorzystano autentyczne nagrania z tego dnia.

Zobacz również: Doda pokazała swoją suknię ślubną! (FOTO)

źródło: YouTube / TheDodaTV

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 3.33 / 5
gość (Ocena: 4) 17.06.2020 19:14
słyszałem że na stronie https://www.gdziewesele.pl/ można zorganizować wesele na wzór tego wyżej wymienionego
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.05.2018 19:33
Hipokrytka rabczewska wzięła ślub kościelny? Lol
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2018 08:45
No i super. Oby ich miłość była trwała i prawdziwa aż do grobowej deski. Każdy powinien znaleźć miłość życia i być szczęsliwy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie