Fanki atakują Lewandowską: „Klara ma tylko tyle zabawek?”

Czy ten hejt się kiedyś skończy?
Fanki atakują Lewandowską: „Klara ma tylko tyle zabawek?”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
26.04.2018

Anna Lewandowska mogłaby nie robić nic. Taka jest prawda. Jej mąż jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i zarabia krocie. Ania, jako jego żona, mogłaby więc wyłącznie leżeć i pachnieć. Ona jednak woli pracować. Co chwilę angażuje się w nowe projekty, pisze książki, prowadzi bloga, założyła też Healthy Center i z sukcesem wypuszcza swoją linię zdrowej żywności. Wszystko to robi z pasji i nie zniechęcają ją żadne słowa krytyki. Szczerze? Podziwiamy ją za ten hart ducha.

Anna Lewandowska w blond włosach. Mamy ZDJĘCIA!

Niejedna osoba na miejscu Lewandowskiej mogłaby się załamać. Ilość hejtu, która każdego dnia wylewa się na nią, jest po prostu przerażająca. Wrzuci zdjęcie swojego bezglutenowego wypieku – krytyka. Zdjęcie ze spaceru z mężem – krytyka. Zdjęcie po treningu – krytyka.

Ostatnio dostało jej się od „fanów” za pastelowy kolor zabawek Klary. Fit-mama jakiś czas temu zamieściła na swoim instagramowym profilu fotografię, na której widać mały namiot i bawiącą się przy nim córkę Lewandowskiej. Widok jest absolutnie uroczy, ale niezawodne obserwatorki musiały znaleźć powód do krytyki.

Prawdę mówiąc pokoik na pokaz – napisała jedna. - Klara ma tylko tyle zabawek ? Porządek musi być, bez przesady”. Inna z kolei skomentowała stonowane odcienie pluszaków: „Dziecko pójdzie kiedyś do przedszkola, zobaczy kolory i oszaleje”.

Na szczęście w konwersacji nie zabrakło osób, które wzięły żonę Roberta Lewandowskiego w obronę. „Oj ludziska... Niektórzy albo z zazdrości albo z nudów muszą się czepić byle czego,a to za mało zabawek za mało kolorów i co jeszcze wam nie pasuje??!!!! To Ania decyduje i doskonale wie jak wychować córkę!!!! Po co pisać takie śmieci??!!!!! Śmieć mi się chce czytając takie puste komentarze” – napisała jedna z broniących Lewandowską osób.

A Wy myślicie, że ten hejt pod jej adresem kiedyś się skończy?

Komentarze (10)

Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 27.04.2018 16:09
Wow, faktycznie przy tak malej ilosci zabawek dziewczynce nie uda sie wyrosnac na rozpuszczona lalunie, co za skrajny blad wychowawczy xD. A te stonowane kolory . . . Jak nic dziecko bedzie malym daltonista xD Co za glupota . . .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2018 19:12
zajęłyby się syfem we własnych domach (jeżeli kilka zabawek na podłodze oznacza ich brak) zamiast przesiadywać tyle na ista.
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 26.04.2018 18:25
Gdyby pokazała milion drogich, eksluzywnych zabawek, to tym babom jeszcze bardziej żal ścisnąłby 4 litery (tak jak wtedy, gdy Lewandowska pochwaliła się, że leci do Włoch prywatnym samolotem): "Ale naprawdę? Jak ci nie wstyd!" oraz klasyczne "dej, mam horom curke". Masakra, ludzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2018 17:49
Nie rozumiem dlaczego ludzie tak się jej czepiają... zazdrość wam dupska ściska a jej zapewne to zwisa i powiewa :)
odpowiedz
Bajki to są (Ocena: 2) 26.04.2018 15:10
Wygladaj jak reklama kolejnej panienki do wynajęcia za kasę, początkującej profesjonalistki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo