Julia Wieniawa mierzy suknię ślubną! Wychodzi za mąż?!

Byłaby jedną z najmłodszych gwiazd w Polsce, która zdecydowała się na ten krok.
Julia Wieniawa mierzy suknię ślubną! Wychodzi za mąż?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/?hl=pl)
24.04.2018

Wczoraj wieczorem Julia Wieniawa wrzuciła na swoje InstaStories zdjęcie w sukni ślubnej. Biała kreacja na cienkich ramiączkach i z dołem w literkę A sugerowała, że młoda aktorka szykuje się właśnie do najważniejszego dnia w swoim życiu. Podpis „Przymiarki” również mógł wskazywać na ten tok myślenia.

ŁYSA Kasia Warnke. Hot or not? (ZDJĘCIA)

Czy gwiazda serialu „Rodzinka.pl” faktycznie zaręczyła się z Antkiem Królikowskim? Okazuje się, że… nie. Para, choć nadal bardzo szczęśliwa i zakochana, nie zdecydowała się jeszcze ani na zaręczyny, ani nawet na wspólne mieszkanie. Wszystko ze względu na wiek Julii, która ma zaledwie 19 lat i na tak poważne deklaracje jest dla niej jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

Plotki o ślubie rozwiała zresztą sama zainteresowana, wrzucając na Instagram kolejne zdjęcie w białej sukni. Tym razem dodała wyjaśnienie, na jaką okazję założy śnieżnobiałą kreację:

„Spokojnie, to nie chodzi o ślub. Wymyślamy z @violapiekut suknie do Cannes – napisała.

I wszystko jasne! Nie zmienia to jednak faktu, że w sukni ślubnej Julia Wieniawa wygląda wprost przepięknie, a Antek Królikowski miał świetną okazję, by się o tym przekonać!

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Justyna (Ocena: 5) 15.05.2018 18:48
fajnie wygląda, pasuje jej taka suknia:) projekty Violi Piekut to strzał w 10. Jeżeli Julia zdecyduje się na ten krok to pewnie też wybierze suknię jej projektu hihi:):):)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2018 16:38
ładne suknie, ale faktycznie jak ślubne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2018 13:04
jestem fanką jej urody
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2018 13:04
bardzo ładnie wygląda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie