Kasia Sawczuk pokazała nowego chłopaka!

Pasują do siebie?
Kasia Sawczuk pokazała nowego chłopaka!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sawczukkasia/)
20.04.2018

Kasia Sawczuk jest początkującą gwiazdą i ma szansę na zrobienie dużej kariery. Jej kroki w showbiznesie śledzimy od czterech lat. Wtedy pokazała się po raz pierwszy, występując w programie „The Voice od Poland”. 21-latka świetnie sobie poradziła, udało jej się zdobyć drugie miejsce.

Zobacz także: Julia to najpiękniejsza dziewczyna w Rosji. Trudno oderwać od niej wzrok

Branża muzyczna nie jest jedyną przestrzenią, w której celebrytka pragnie zaistnieć. Zagrała także w kilku serialach. Są to: „Belfer”, „Skazani”, „Miasto 44”, „Na noże” oraz „Czas honoru – Powstanie”.

Prywatnie Sawczuk jest byłą dziewczyną Antka Królikowskiego i koleżanką Julii Wieniawy. Z Królikowskim związała się w 2015 r. Ich związek nie przetrwał, pomimo tego, że świetnie się zapowiadał. Oboje nie mieli oporów przed okazywaniem sobie publicznie czułości i publikowali wspólne zdjęcia na Instagramie.

Od czasu zakończenia związku z Antkiem Królikowskim, Kasia milczała na temat swojego życia prywatnego. Mówiono, że dziewczyna spotyka się z wokalistą zespołu BeMy. Celebrytka zdecydowała się potwierdzić pogłoski. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, które pokazuje ją oraz Mattię Rosińskiego.

Czy waszym zdaniem pasują do siebie?

 

#truskawka

Post udostępniony przez Katarzyna Sawczuk (@sawczukkasia)

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
ewe (Ocena: 1) 20.04.2018 22:57
Ta panna jest. bardzo gościnna w kroku. W warszawce co drugi chłoptaś ją już miał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 11:45
ona jest prześliczna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 11:45
fajny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo