Aleksandra Żebrowska przestała golić nogi ROK TEMU! Widać?

Skomentował to nawet jej mąż.
Aleksandra Żebrowska przestała golić nogi ROK TEMU! Widać?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/olazebrowska/)
19.04.2018

Wśród gwiazd, które chętnie pokazują swoje życie w mediach społecznościowych jest Ola Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego. Aktor również jest aktywny. Chociaż pod względem medialności parze daleko do Małgosi i Radka Majdanów, czasami publicznie wymieniają uwagi, które pozwalają nam dowiedzieć się czegoś więcej na temat łączącej ich relacji. Ostatni wpis Oli świadczy o tym, że mężczyzna i kobieta mają do siebie dystans i lubią sobie pożartować.

Zobacz także: Które polskie celebrytki uprawiały seks z szejkami? Dziś premiera książki Piotra Krysiaka pt. „Dziewczyny z Dubaju”

Żona Michała Żebrowskiego jest jedną z osób, które na Instagramie dały wyraz swojej radości z nadejścia wiosny. Ale dodatkowo pokusiła się o żartobliwą uwagę, która od razu podbiła serca fanów. „Wreszcie wiosna. Nie mogę uwierzyć, że minął rok, odkąd goliłam nogi” – napisała. Na zdjęciu widzimy Olę dumnie prezentującą długie, zgrabne i ogolone łydki.

- Haha, drugie zdanie wymiata jesteś super kobietą, z mega dystansem do siebie

- Haha. No to minus duży lata Z tym goleniem nog

- ojtam...dobry sweter na zimę nie jest zły ...uwielbiam Was każdego z osobna...a w duecie jeszcze bardziej choć umówmy się ...posiadanie takich nóg i bycie żona Falko jednocześnie to juz lekka przeginka 

- Dramat. Wstyd sie przyznac ale u mnie to damo haszcze az świszczy dobrze ze wiosna przychodzi to czlowieka zmobilizuje

Wpis zdecydowała się skomentować nawet Michał Żebrowski.

- Dzięki wiosno – napisał.

Na pewno niejedna kobieta nie miałaby odwagi przyznać publicznie, że nie zawsze goli nogi.  Ola jest zatem odważną kobietą, ponieważ nie wstydzi przyznawać się do ludzkich słabości. A może chce, aby zrobiło się o niej głośno w mediach?

A wam zdarza się nie golić nóg?
 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 20:09
Siedzialam kiedyś na plaży obok BLONDYNKI ktora myślała ze nie widać jej niewydepilowanych, zarosnietych nóg, bo przecież jasnych włosów nie widać. :)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 14:58
łeee stać ją na depilacje laserową:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie