Już wiemy, z czego wynika cena produktu „Metabolizm”. Mamy komentarz z Foods By Ann!

Przeczytajcie.
Już wiemy, z czego wynika cena produktu „Metabolizm”. Mamy komentarz z Foods By Ann!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
18.04.2018

Wczoraj informowałyśmy was o tym, że nowy produkt Foods by Ann – Metabolizm – wywołał w Sieci spore poruszenie. Internauci podzielili się na dwie grupy. Jedni chwalili skład kapsułek, twierdząc, że są naturalne i z pewnością wspomogą pracę nad wymarzoną sylwetką. Inni byli w stosunku do produktu bardziej sceptyczni – i nie przebierali przy tym w słowach.

Przypomnijmy: Awantura o nowy suplement diety Anny Lewandowskiej. „Wstydź się kobieto”

Udało nam się skontaktować z Partnerem Zarządzającym Foods by Ann i poprosić go o komentarz w sprawie „Metabolizmu”. Interesowały nas dwie kwestie: Czym ten produkt różni się od innych suplementów dostępnych na rynku? Oraz z czego wynika jego cena?

Oto odpowiedź:

Odpowiadając na Pani pytanie, o cenę Metabolizmu, wcale nie jest ona wysoka. Podliczając zakup każdego składnika suplementu osobno, można się przekonać, że suma wychodzi ponad dwa razy wyższa i wyraźnie przekracza kwotę 200 zł. Komentarze części konsumentów zapewne tego nie uwzględniały – wyjaśnia Paweł Ciuraj i dodaje:

- Oczywiście można kupić ekstrakt z kory cynamonowca, czy ekstrakt z zielonej herbaty, ale trudno znaleźć optymalne połączenie składników w odpowiednich dawkach, tak aby działały najbardziej skutecznie i prozdrowotnie. My zestawiliśmy ekstrakty w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, co wcale nie było łatwe.

Sporządziliśmy specjalną formułę dwóch uzupełniających się kapsułek, na dzień i na noc, co nie jest przypadkowe i nie pozostaje bez znaczenia dla organizmu. Kapsułka na dzień dodaje energii, przyspiesza metabolizm i wspomaga obronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Kapsułka na noc pomaga utrwalić efekty, uzyskane w ciągu dnia. Jej wyciągi stymulują przemiany metaboliczne węglowodanów oraz tłuszczy podczas snu.

Zadaniem produktu nie jest tylko redukcja tkanki tłuszczowej. Metabolizm jest na tyle uniwersalny, że oprócz wspomagania utraty wagi i pozbycia się zbędnych centymetrów, daje szereg innych korzyści dla zdrowia. Między innymi ma właściwości przeciwzapalne, poprawia przyswajalność wartości odżywczych dostarczanych wraz z pożywieniem, czy reguluje stężenie glukozy we krwi oraz poziom cholesterolu.

Przy produkcji Metabolizmu starannie wyselekcjonowaliśmy naturalne ekstrakty roślinne, których działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi. Ich rzetelne źródła, na których się opieramy, mamy wyszczególnione zarówno na stronie foodsbyann.com przy opisie towaru, jak również na ulotce informacyjnej dołączonej do suplementu.

Na co dzień Anna Lewandowska propaguje zdrowe odżywianie, sport oraz aktywny i zdrowy styl życia. Suplement ma tylko wspomóc poprawę metabolizmu, a nie być jedynym rozwiązaniem. Ma uzupełniać zrównoważoną dietę, a nie ją zastępować.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
AN1 (Ocena: 5) 19.04.2018 09:30
Czyli zakup składników na produkt kosztuje ich ponad 200zł, ale produkt sprzedają za 120zł? Super biznes. Czy może 200zł kosztuje 20kg, a oni sprzedają 20deko za 120zł?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 07:22
Cena droga na pokaz ,bo niestety w tych czasach juz tak jest że nawet tandete sprzedasz jeśli ja ładnie obrobisz i dasz wysoką cenę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2018 17:51
kolejny bzdet ktry nic nie daje- 20 składnikó w 1 kapsułce i może 10 przyswajalności
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2018 13:24
część osób produkt kupi, a część nie. Każdy sam decyzje przecież podejmie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo