Doda pokazała zdjęcia ze ślubu i... zaręczyn! „Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy”

Piosenkarka zdradziła szczegóły hiszpańskiej uroczystości.
Doda pokazała zdjęcia ze ślubu i... zaręczyn! „Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy”
źródło: Instagram (instagram.com/dodaqueen)
16.04.2018

Po 10 latach od rozwodu z Radosławem Majdanem, Doda ponownie wyszła za mąż. 34-letnia piosenkarka nie informowała opinii publicznej o przygotowaniach do ślubu, a nawet o zaręczynach. O wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie, kiedy opublikowała na Instagramie zdjęcia obrączek, a wreszcie także swojego wybranka.

Zobacz również: Doda WYSZŁA ZA MĄŻ! "Teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!"

Celebrytka wypowiedziała sakramentalne „tak” w czasie rodzinnej ceremonii w hiszpańskiej Marbelli. 14 kwietnia br. jej mężem został Emil Stępień, choć niemal 3 lata wcześniej zaręczyła się z biznesmenem Emilem Haidarem. Jak sama twierdzi, wreszcie trafiła na tego jedynego.

„Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel” - napisała Dorota Rabczewska.

Dziś dowiadujemy się o ceremonii znacznie więcej. Doda pokazała zdjęcia zaręczyn, które odbyły się w ubiegłym roku:

 

Poznajemy także jej świadkową, Kasię:

Piosenkarka opublikowała również kolejne zdjęcia z sesji ślubnej:

„Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć.

Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto. Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem” - zdradziła.

Zobacz również: Doda pokazała swoją suknię ślubną! (FOTO)

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.04.2018 07:34
Oby w końcu się jej ułożyło :) mimo wszystko nawet ją lubię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2018 21:48
moze wreszcie jej sie ulozy, zasluzyla
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2018 21:45
fajna jest dorotka :) jedyna w swoim rodzaju. Ludzie niektórzy tak jadem do niej tryskaja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2018 19:59
Doznałam niezwykłej ekstazy, czytając to badziewie, dajcie tego więcej, może by tak relacja na żywo z nocy poślubnej przenajświętszej dziewicy Dody. Ja piernicze, ale żenada...
odpowiedz
Doma (Ocena: 5) 16.04.2018 17:02
No i super!!! Cieszę się że w końcu znalazła miłość i mogę tylko życzyć wszystkim kobietom by zakochały się tak szczęśliwie (mam nadzieję) jak ona! Gratulacje!:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie