Doda pokazała swoją suknię ślubną! (FOTO)

Piosenkarka... wzięła ślub kościelny!
Doda pokazała swoją suknię ślubną! (FOTO)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)
15.04.2018

Informacja o tym, że Doda wyszła za mąż, zelektryzowała wczoraj całą Polskę. Jedni serdecznie pogratulowali piosenkarce ślubu, inni z kolei węszli w tym podstęp. Wokalistka zdążyła bowiem przyzwyczaić swoich fanów do żartów i wodzenia za nos. Czy zdjęcie ślubnych obrączek było jedynie kolejną prowokacją? Okazuje się, że... nie.

Choć Dorota Rabczewska w każdym wywiadzie pokreślała, że Emil Stępień jest jedynie jej współpracownikiem i przyjacielem, wczoraj oznajmiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że go... kocha. Co więcej - zrobiła to dopiero w dniu ich ślubu!

Po tajemniczym poście z obrączkami, z którego nie do końca można było wywnioskować, kto jest mężem Dody, gwiazda wrzuciła wczoraj kolejne zdjęcie. Dowiadujemy się z niego, że piosenkarka powiedziała Emilowi  sakramentalne tak  w Hiszpani. O tym, że nie jest to zwykła zachcianka wokalistki, świadczy fakt, że para wzięła ślub kościelny.

Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem - napisała na Instagramie.

Na fotografii widać suknię ślubną Dody, która idealnie wpisywała się w hiszpański klimat ceremonii. Piosenkarka zdecydowała się także na welon.

Jak myślicie, jakie "intencje nią kierowały"?

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.04.2018 18:41
Tiaaa... ślub koscielny wzięła, tylko czemu na zdjęciach nie widać ani księdza, ani popa, ani pastora... No chyba, że był to kościół latającego potwora spaghetti...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.04.2018 17:31
Denerwuje mnie to ze na pudełku na nią tak najeżdżają i to są wykupione komentarze wiadomo przez kogo. Pani żmija musi mieć bardzo nieszczęśliwe życie ze swoim karlem cpunkiem i zazdrości dodzie ! Love
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.04.2018 17:07
Dziś mam nawrót depresji, wcześniej mnie to tak nie męczyło ale teraz znów to samo... wszystko przez moich toksycznych rodziców. Pod względem materialnym niczego mi i siostrze nie brakowało ale mentalnie wszystkiego mi zabraniali. Potem wybrali mi studia ( kierunek i tryb), miasto tych studiów. Męczyłam się, nie mam żadnych zainteresowan, boję się wykonać jakiś ruch bo się zastanawiam co powiedzą rodzice. Nie jestem od nich finansowo zależna. Były momenty że nasmiewali się z mojego śpiewu że za cicho śpiewam, z mojego gotowania że co to jest, albo że po co cos jem wymyślnego. Spodziewam się synka i nie chce być takim rodzicem jakim oni byli..
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.04.2018 10:23
nie wiem, jak dół, ale góra sukni bardzo ładna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.04.2018 10:22
no i szczęscia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie