Khloe Kardashian URODZIŁA! Podobno niewierny narzeczony był przy porodzie…

Znamy płeć dziecka.
Khloe Kardashian URODZIŁA! Podobno niewierny narzeczony był przy porodzie…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/khloekardashian/)
12.04.2018

Od kilku dni media na całym świecie mówiły tylko o jednym: Tristan Thompson zdradził ciężarną Khloe Kardashian. Domniemana kochanka sportowca nie tylko upubliczniła sex-nagrania, ale także wyjawiła, że… ona również spodziewa się z nim dziecka.

Zobacz także: Rodzina Lewandowskich się powiększy!

Trudno stwierdzić, ile w tym prawdy, a ile desperackiego pragnienia sławy, jednak pewne jest jedno – ostatnie dni z pewnością nie były dla ciężarnej Khloe najłatwiejsze. Mimo słów wsparcia, które wysyłali do niej fani z całego świata, celebrytka zapewne mocno przeżyła krążące na jej temat plotki. Kto wie – być może to silny stres sprawił, że gwiazda urodziła… dzisiaj rano.

Jak donosi portal TMZ.com, Khloe i jej partner, koszykarz Tristan Thompson, powitali na świecie córeczkę.

Khloe urodziła w czwartek rano w szpitalu w Cleveland. Amerykańskie media donoszą, że niewierny narzeczony był obecny podczas porodu, mimo skandalu, jaki zaledwie kilkadziesiąt godzin temu rozpętał się w mediach społecznościowych w związku z jego rzekomą zdradą. Podczas porodu Khloe towarzyszyła także mama Kris Jenner oraz siostra Kim Kardashian.

Póki co nie wiadomo, jakie imię otrzyma córeczka Kardashianki. Ciekawostką jest natomiast to, że dziewczynka będzie… dziewiątą wnuczką Kris.

Gratulujemy!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.04.2018 11:43
Nie śledzę ich życia, nie znam się i nie wiem która to która. Przejrzalam parę artykułów o nich na tej stronie i z tego co widzę każda zachodzi w ciążę z nieodpowiedzialnym typem, który ją zdradza i ma gdzieś. Czy któraś z nich ma dziecko z własnym mężem, czy każda zaciaza z byle kim?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 19:59
gratulacje!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 19:59
bardzo jej współczuję. Ona w ciąży, a facet skacze w bok
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 19:58
oby maluch był zdrowy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo