Jakie imiona dla dzieci najchętniej wybierają polskie gwiazdy? Kiedyś Alikia i Etiennette, a dziś...

Podobają się Wam?
Jakie imiona dla dzieci najchętniej wybierają polskie gwiazdy? Kiedyś Alikia i Etiennette, a dziś...
Fot. Unsplash
16.04.2018

Gwiazdy często kreują różne trendy w społeczeństwie. Ludzie śledzą to, jak się ubierają, do jakich knajp chodzą oraz inne przejawy ich stylu życia. Dzięki mediom społecznościowym oraz portalom plotkarskim jest to możliwe. Trzeba też dodać, że celebryci wyznaczają modę, jeżeli chodzi o imiona.

Zobacz także: Żeńskie imiona o najpiękniejszym znaczeniu ♥♥♥

Od kilku lat na topie jest nadawanie swoim pociechom tradycyjnych imion. Na przykład Małgorzata Socha wybrała dla swoich córek imiona Zofia i Barbara. Jedna z córek Piotra Rubika ma na imię Helena. Dzieci Pauliny Krupińskiej nazywają się Antonina i Jędrzej. Z kolei pociechy Anny Muchy to Stefania i Teodor. Można byłoby wymienić jeszcze wiele podobnych przykładów.

Jeżeli chodzi o 2018 r., nic się nie zmieniło. Klasyczne imiona nadal cieszą się u gwiazd największym powodzeniem. W tym roku urodziło się drugie dziecko Doroty Szelągowskiej i otrzymało imię Wanda. Jej pierworodny nazywa się Henryk. Starsza córka Joanny Koroniewskiej to Janina, a młodsza – Helena. Katarzyna Zielińska ma Henryka i Aleksandra, który urodził się w tym roku.

Również Anna Gzyra, która niedawno została mamą, zdecydowała się na Henia. Cezary Pazura wybrał dla swojego trzeciego dziecka imiona Antoni Józef (pozostałe to Anastazja i Amelia), a Maciej Zakościelny nazwał syna Borysem.

Wśród gwiazd niezbyt popularne są natomiast imiona takie jak Hugo, Etiennette czy Alikia.

Podobają się Wam imiona dzieci gwiazd?
 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2018 20:56
Boże , Janina, Jędrek, Heniek, Stefa Obrzydliwe. Jest tyle ładnych imion, ani nie antłanet ani nie Janina, no blagam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2018 22:01
Stare, okropne imiona ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo