Lewandowscy już mają prezent na pierwsze urodziny Klary. Jest świetny!

Tacy rodzice to prawdziwy skarb.
Lewandowscy już mają prezent na pierwsze urodziny Klary. Jest świetny!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
10.04.2018

Trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie. Choć Klara Lewandowska 4 maja skończy już roczek, mogłoby się wydawać, że przyszła na świat zaledwie kilka tygodni temu. Tymczasem córka Ani i Roberta już stawia swoje pierwsze kroki!

Przypomnijmy: Klara już chodzi! Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem córki

Każdy, komu wydawało się, że dumni sportowcy będą pokazywać dziecko w Internecie, musiał się jednak obejść smakiem. Zarówno Ania, jak i jej mąż, bardzo dbają o prywatność malutkiej Klary. Jeśli pokazują ją na zdjęciach to wyłącznie tyłem. Biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo są popularni i jak ogromną ciekawość otoczenia budzą na co dzień, jest to nie lada wyczyn.

Niektórym redakcjom udało się mimo to dotrzeć do informacji, w jaki sposób Lewandowscy będą celebrować pierwsze urodziny swojej córki. Jak donosi pomponik.pl, „sławni rodzice już planują masę atrakcji i niespodzianek na ten wyjątkowy dzień. Nie zabraknie ponoć urodzinowej imprezy z przyjaciółmi i oczywiście ich dziećmi”.

4 maja Ania Lewandowska wystartuje również ze swoim nowym portalem, poświęconym w całości rodzicielstwu. Będzie to zatem symboliczny podarunek dla córki, która zainspirowała ją do stworzenia serwisu o tematyce parentingowej.

W dniu swoich urodzin mała Klara otrzyma zapewne prezenty nie tylko od dumnych rodziców, ale także od marek zaprzyjaźnionych z Lewandowskimi. W końcu pierwsze urodziny obchodzi się raz w życiu!

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 07:19
Widać, że tworzą fajną rodzinkę. Nie rozumiem tego hejtu ale cóż zazdrość ludzka... Sama pochodzę z biednej rodziny i chciałabym być na miejscu tej dziewczynki, będzie miała super życie, nie dość że niczego jej nie zabraknie to jeszcze ma kochających rodziców
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 20:57
Srsć mi się chce jak ją widzę....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 20:57
myślałam, że perukę
odpowiedz
123 (Ocena: 5) 10.04.2018 16:43
Jesteśmy w Polsce - mówimy po polsku Parentingowej = rodzicielskiej
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 16:03
"W końcu pierwsze urodziny obchodzi sie tylko raz" - kurcze, cóż za odkrycie!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo