Marta Manowska wzięła ślub?!

Fani zauważyli na jej dłoni obrączkę...
Marta Manowska wzięła ślub?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/martamanowska/)
04.04.2018

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych osób medialnych. Sympatię widzów zdobyła jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”, w którym, jak sama nazwa wskazuje, rolnicy z najdalszych zakątków Polski szukają sobie  partnerek życiowych. Marta jest uważana za bardzo sympatyczną i wrażliwą osobę. Jej fanów już od jakiegoś czasu intryguje fakt, czy kobieta jest z kimś związana prywatnie. Prowadząca program nigdy nie opowiadała o swoim życiu uczuciowym, ale media donosiły o jej związku z Łukaszem Siebersem – jednym z uczestników poprzedniej edycji. Podobno potwierdziła go wspólna fotografia na Instagramie.

Zobacz także: Wielkie rozstanie w programie „Rolnik szuka żony”. Karol i Jagoda NIE SĄ JUŻ RAZEM

Tak naprawdę nie wiadomo, jak potyczyła się ich historia, ale dzięki najnowszej edycji „Rolnika” widzom udało się dostrzec intrygujący szczegół. To złoty krążek na prawej dłoni Marty Manowskiej. Czyżby wzięła potajemny ślub? Spekuluje się, że jej wybrankiem miałby być właśnie Łukasz Siebers.

Trudno powiedzieć, czy to na pewno biżuteria ślubna, ale przynajmniej tak wygląda. Poza tym dziś na swoim oficjalnym fanpage’u Manowska opublikowała artykuł „Vivy” donoszący o jej rzekomym ślubie z tajemniczym opisem: „Nie widziałam nigdy tego filmu A całkiem jest Dużo mi przypominacie Dziękuję”. Pod zamieszczonym linkiem pojawiły się jak na razie dwa komentarze. Jeden to „Gratulacje”, a drugi przedstawia graficzne serce.
 
Manowska zwierzyła się kiedyś dziennikarzom, że nie ma zamiaru opowiadać o swoim stanie cywilnym. Także wszystko jest możliwe... Jeżeli to prawda, gratulujemy.

 

 

Takie poranki ️ #34 Na różowo żeby odczarować

Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska)

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 14:47
bardzo ją lubię, sympatyczna kobieta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo