Natalia Kukulska ścięła włosy na chłopaka?!

Na Instagramie wokalistki pojawiło się nowe zdjęcie...
Natalia Kukulska ścięła włosy na chłopaka?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/natalia.kukulska/)
09.03.2018

Natalia Kukulska to artystka rozpoznawana dzięki długim, ciemnym włosom, które odziedziczyła po matce – Annie Jantar. Chociaż wokalistka raz na jakiś czas z nimi eksperymentowała, nigdy nie miałyśmy okazji zobaczyć jej we fryzurze „na chłopaka”. Czyżby wreszcie nadszedł ten moment?

Celebrytka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym ma krótkie włosy, wystylizowane na artystyczny nieład. Niewykluczone, że to tylko peruka, ponieważ zdjęcie jest z planu nowego teledysku Natalii. Nieraz byłyśmy już świadkami, jak gwiazdy na chwilę eksperymentowały z wizerunkiem, a potem okazywało się, że to na potrzeby jakiegoś przedwzięwzięcia. Jednym z takich przypadków jest osoba Ani Muchy. Jakiś czas temu na jej profilu pojawiło się zdjęcie w bardzo krótkich włosach. Wszyscy gratulowali jej korzystnej zmiany, ale wyszło na jaw, że to tylko do okładki magazynu. Czy podobnie będzie z Natalią?

W każdym razie fani wokalistki są zachwyceni jej wyglądem w krótkich włosach. Pod zdjęciem widnieje mnóstwo pozytywnych komentarzy. Oto one.

- Najlepsza fryzura...

- Bosko

- Ślicznie Pani wygląda...

- Pięknej we wszystkim pięknie

- Jest bardzo dobrze

- Bardzo ładnie

- Piękna fryzura mam.ochotę znowu obciąć włosy 

- Nat, obłędnie!!! 

- Fryzura bombowa

A Wam podoba się Natalia w krótkich włosach?

Zobacz także: Anna Mucha zaskoczyła wszystkich na Instagramie. Obcięła włosy?!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo