Healthy Center by Ann – co to jest?

Kilka słów o nowym biznesie Anny Lewandowskiej.
Healthy Center by Ann – co to jest?
Fot. mat. prasowe
05.03.2018

Anna Lewandowska wspólnie z najlepszymi specjalistami w Polsce z dziedziny dietetyki sportowej i przygotowania fizycznego tworzy nowy koncept: Healthy Center by Ann, który jest naturalnym etapem jej osobistej misji zwiększania świadomości wszystkich Polaków w temacie zdrowego trybu życia.

Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie. Poprzez motywację oraz edukację, specjaliści z zakresu dietetyki, fizjoterapii i treningów, będą zachęcać do świadomego procesu zmiany nawyków, skutkujących energią, sprawnym i wydajnym ciałem oraz poprawą efektywności w życiu zarówno osobistym jak i zawodowym.

Pomysł na realizację tej nowej koncepcji, zrodził się ze wspólnej pasji do sportu oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka, które od lat promuje Anna Lewandowska. Pod jednym szyldem Healthy Center by Ann udało się zebrać specjalistów z zakresu: dietetyki, treningu (w tym badań wydolnościowych), fizjoterapii oraz treningu mentalnego.

Na Healthy Center by Ann składają się: dwie sale treningowe, cztery gabinety oraz powierzchnia przeznaczona do organizacji różnego rodzaju eventów i warsztatów. Dodatkowo, w ofercie centrum znajduje się specjalistyczny sprzęt do badań wydolnościowych, które stanowią pierwszy etap w przygotowaniu indywidualnego planu treningowego.

W naszym centrum stwarzamy możliwości zadbania o własne zdrowie, pracując wspólnie z naszymi podopiecznymi nad zwiększaniem świadomości i wprowadzaniu zdrowych nawyków w aspekcie żywienia, treningu, suplementacji i regeneracji. Wszystko po to, aby osiągnął cel jak najmniejszym kosztem zdrowotnym, a aktywność fizyczna przynosiła mu jak najwięcej korzyści - mówi Michał Wichowski, CEO HCBA.

Healthy Center by Ann to miejsce, w którym podopieczny otrzyma cały pakiet usług na najwyższym poziomie: badania lekarskie i wydolnościowe, opiekę fizjoterapeutyczną, konsultacje dietetyczne, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania zakupów zaleconych produktów. To właśnie holistyczne podejście oraz skupienie wszystkich specjalistów w jednym miejscu, wyróżnia HCBA spośród podobnych tego typu obiektów.

Healthy Center by Ann to kolejny etap w moim zawodowym życiu, dzięki któremu mogę dalej aktywnie działać w obszarze zwiększania świadomości Polaków w kwestii zdrowego stylu życia. Ogromną siłą tego miejsca jest na pewno możliwość ścisłej współpracy pomiędzy specjalistami, bardzo pomocna w świadomym, a przede wszystkim bezpiecznym osiągnięciu wyznaczonych celów – mówi Anna Lewandowska. Nie da się osiągać sukcesu bez połączenia ze sobą kilku składowych: diety, treningu czy mentalu. Mam nadzieję, że podopieczni Healthy Center by Ann poczują, tak jak my, pozytywną energię tego miejsca, czerpiąc radość z każdego, nawet najmniejszego postępu w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia – dodaje.

Oficjalne otwarcie Healthy Center miało miejsce 5 marca 2018 roku.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo