Kylie Jenner miesiąc po porodzie ma ZUPEŁNIE PŁASKI brzuch! (FOTO)

Nawet Lewandowska nie miała takiego brzucha w miesiąc po porodzie.
Kylie Jenner miesiąc po porodzie ma ZUPEŁNIE PŁASKI brzuch! (FOTO)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kyliejenner/)
02.03.2018

Kylie Jenner do końca trzymała w sekrecie swoją ciążę. W końcu jednak poinformowała w mediach o narodzinach córki Stormi. Ponieważ Kardashianka nie pokazywała się publicznie z brzuszkiem ciążowym, trudno było wywnioskować, jak wygląda miesiąc po porodzie. Kylie postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i pokazała swoją figurę.

Chociaż wydaje się, jakby poród był wczoraj, Stormi ma już miesiąc. Kylie postanowiła z tej okazji pochwalić się zdjęciem córki na Instagramie. Pozuje, trzymając niemowlę na rękach. Kylie jest ubrana w kombinezon, ale i tak widać, że ma bardzo szczupłą sylwetkę.

Poza tym dodała do swojej relacji na InstaStories zdjęcia, na których pozuje prawie nago. Zobaczycie je na kolejnych podstronach. Niejedna świeżo upieczona mama pozazdrości celebrytce, ponieważ jej brzuch już jest zupełnie płaski. Zadajemy sobie pytanie, jak to możliwe? Nawet brzuch Ani Lewandowskiej nie wyglądał tak dobrze!

Co waszym zdaniem robiła, że jej ciało prezentuje się tak genialnie po tak krótkim czasie od porodu?

Zobacz także: Paznokcie inspirowane... Stormi. Nic gorszego dzisiaj nie zobaczysz

 

my angel baby is 1 month old today

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

brzuch kylie jenner

Fot. Kylie Jenner/Instagram

Kylie Jenner w miesiąc po porodzie.

brzuch Kylie Jenner

Fot. Kylie Jenner/Instagram

Komentarze (5)

Ocena: 3.6 / 5
gość (Ocena: 5) 03.03.2018 09:56
No cóż jej matka urodziła 6 a jaka szprycha była po każdym, plus jej ojciec wysoki szczupły sportowiec. Dobre geny dostała :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2018 19:28
Dużo od genów zależy i jest to możliwe. Ja nigdy nie uprawiałam sportu, źle się odżywiam, mam niedoczynność tarczycy, 10kg niedowagi i w ciąży przytyłam tylko 5kg. Pomimo mojego okropnego trybu życia i problemu z hormonami nawet w ciąży nie dałam rady za bardzo przytyć. Brzuch po porodzie miałam odrazu płaski, tak jak przed ciążą. Każdy jest inny, nie każda kobieta musi przytyć 30kg.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 02.03.2018 19:05
jasne, więcej takich zdjęć i kobiety zamiast karmić dzieci będą się katować dietami i ćwiczeniami. Nie każdy łatwo wraca do figury sprzed ciąży i nie każda kobieta w ciąży przybiera mało na wadze - wszystko kwestia hormonów.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.03.2018 15:52
bo wierzymy we wszystko co widzimy na insta
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2018 15:39
figura ładna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo