Małgorzata Rozenek-Majdan udziela wywiadu, a Radek… (MAMY VIDEO!)

Nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz.
Małgorzata Rozenek-Majdan udziela wywiadu, a Radek… (MAMY VIDEO!)
19.02.2018

Kilka dni temu w kioskach pojawił się nowy numer magazynu COSMOPOLITAN. Na okładce znaleźli się Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, którzy uchodzą za jedną z najbarwniejszych i najlepiej dobranych par w showbiznesie.

Małżeństwo budzi emocje na każdym kroku, a profil instagramowy Małgosi bije rekordy popularności. Komentowane jest tam wszystko – ich stroje, wyjazdy, projekty zawodowe. Majdanowie budzą ciekawość, bo nie kryją się ze swoim uczuciem. Są prawdziwi i za to lubią ich fani.

W nowym numerze COSMOPOLITAN power-couple opowiedziała szczerze o swojej miłości i związku, o wspólnej pasji, która ich połączyła, oraz o nowym programie „Iron Majdan”, w którym pokonują kolejne wyzwania.

Z kolei redakcja cosmopolitan.pl wysłała Majdanów na „randkę w ciemno”. - Podczas sesji do najnowszej numeru udało nam się złapać naszą ulubioną power-couple i zadać im kilka pytań. No może nie do końca tak było. Byliśmy tak naprawdę odpowiednio przygotowani. Stworzyliśmy (nieco prowizoryczne) studio niczym z kultowego kiedyś programu „Randka w ciemno”. Małgosia i Radek podczas zadawania pytań nie widzieli siebie nawzajem, ale dokładnie słyszeli, co każde z nich ma do powiedzenia na temat drugiej strony... – czytamy na portalu.

Efekt jest świetny. Zobaczcie:

 

Co jeszcze znajdziecie w nowym COSMOPOLITAN? Oto tematy numeru:

1. Jesteś perfekcjonistką, ale czujesz, że dążenie do doskonałości cię wykańcza? Poznaj 7 kroków do tego, aby wreszcie sobie odpuścić i zacząć cieszyć się życiem – taka, jaka jesteś!
2. Każda z nas kiedyś to przeżyła – dlaczego o niektórych facetach nie jesteśmy w stanie zapomnieć, a wobec innych jesteśmy zupełnie obojętne? Analizujemy anatomię namiętności.
3. Czy warto kupować perfumy z sieciówek? Czy naprawdę trzeba wydawał fortunę, żeby znaleźć idealny i trwały zapach? Sprawdzamy!
4. Trening z Instagrama – wybrałyśmy dla ciebie najlepsze i najpopularniejsze trenerki, które robią prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Chcesz pochwalić się sylwetką jak z Instagrama? Przeczytaj koniecznie.
5. Dlaczego lubimy być uległe w łóżku? Jak to się dzieje, że pewne siebie, niezależne kobiety, w sypialni marzą o tym, by przekazać całe dowodzenie partnerowi i dać się zniewolić?
6. Marzec to nowe trendy na sezon wiosna/lato 2018. Wybrałyśmy najgorętsze modowe inspiracje, które już zaraz będą rządzić na naszych ulicach. Czas wpuścić do garderoby trochę wiosny!

 

 

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 23:25
Gdzie jest to video????
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 22:07
Gosia to chyba sama siebie w lustrze nie poznaje. Jej stare zdjęcia, a to jak wygląda teraz to jakaś przepaść normalnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 14:36
kurcze, oni do siebie naprawdę pasują. Fajni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 14:36
ja ich bardzo lubię. Widać, że bardzo się kochają
odpowiedz

Polecane dla Ciebie