Julia Pietrucha jest w ciąży! Pokazała nie tylko brzuszek, ale także... nowego partnera!

Aktorka zamieściła na Facebooku wymowne zdjęcie.
Julia Pietrucha jest w ciąży! Pokazała nie tylko brzuszek, ale także... nowego partnera!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/julia_pietrucha/) Facebook.com (https://www.facebook.com/juliapietruchafanpage/)
12.02.2018

Do grona mam celebrytek wkrótce dołączy Julia Pietrucha, czyli nasza serialowa „Blondynka”. Aktorka o wszystkim poinformowała na swoim Facebooku. „Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami. ps. pożyczyliśmy od przyjaciół trochę zabawek, żeby wczuć się w role” – czytamy.

Informacja o ciąży to spore zaskoczenie. Jeżeli chodzo o ostatnie lata, aktorka nie udzielała się w showbiznesie. Postanowiła skupić się na muzyce oraz podróżach. Wcześniej głośno było o jej małżeństwie. Pietrucha związała się z Ianem Dowem- amerykańskim scenografem. Wzięła z nim buddyjski ślub. Niestety sielanka nie trwała długo. Mężczyzna nie miał nic przeciwko temu, aby żona go utrzymywała. Ostatecznie doszło do rozwodu.

Pietrucha załączyła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z ojcem dziecka w otoczeniu zabawek. Para jest roześmiana i wygląda na bardzo szczęśliwą. Uwagę zwraca też spory brzuszek Julii. Wygląda na to, że wreszcie życie osobiste ułożyło się aktorce.

Gratulujemy!

Zobacz także: Jak siostry Godlewskie wyglądały przed operacjami? Możesz się zdziwić

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.02.2018 10:47
czasem i ja się zastanawiam, czy ja też będę jedną z tych dziewczyn, które rozstaną się z chłopakiem po 10 latach związku, a potem szybko zajdę w ciążę i wyjdę za mąż za kogoś np. po roku znajomości. Bardzo często się tak zdarza. Teraz jestem już kilka lat w związku, ale nie ma mowy ani o ślubie, ani o dzieciach. I tak tkwimy ze sobą dzień po dniu. Ciekawe, jak to ze mną będzie.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie