Julia Wieniawa na okładce JOY! Jak Wam się podoba?

Marcowy numer już w sprzedaży!
Julia Wieniawa na okładce JOY! Jak Wam się podoba?
07.02.2018

W najnowszym magazynie JOY na okładce JULIA WIENIAWA, najładniejsza i najzdolniejsza aktorka i wokalistka młodego pokolenia. Ulubienica sieci i plotkarskich portali.

Co znajdziecie w marcowym numerze? Specjalny trening Juli Wieniawy z trenerką gwiazd Kasią Rain. „Julia to bardzo aktywna osoba i sama przyjemność do treningu! Jest ona bardzo zajętą gwiazdą, wiec przy tym treningu skupiłam sie na tym, aby był on bardzo intensywny i dawał szybkie rezultaty. Idealny dla osób z małą ilością czasu! Podczas prezentowanego treningu pracuje całe ciało, spalamy tłuszcz jak i wzmacniamy mięśnie. Używamy tylko ciężaru swojego ciała, więc można go wykonać gdziekolwiek jesteś. Perfekcyjna opcja dla Julii, która jest ciągle w biegu, ale bardzo dba o swoją sylwetkę i dzięki czemu zawsze wygląda fit i jest plena energii.

Katarzyna Rain to znana trenerka personalna wielu modelek na całym świecie. Dzięki jej treningom ciało smukleje, ujędrnia się i nabiera odpowiednich proporcji. „Moje metody skupiają sie na tym aby trening mógłby być wykonany wszędzie. Bardzo dużą uwagę poświęcam także na coaching mentalny czyli pozytywną motywację moich podopiecznych aby trening dał nie tylko efekty fizyczne ale również sprawił, że dana osoba czuje sie silna, zdrowa i pełna energii
Kompletny trening znajduje się w marcowym magazynie JOY” .

Ponadto w magazynie:

TRENDBOOK 2018 – wytypowane hity na 2018 rok przez Infuencerki :
- REDLIPSTICKMONSTER
- MAFFASION
- JEMERCED
- FIT LOVERS
- SANDRĘ KUBICKĄ
- OLĘ NOWAK
- LITTLEMONSTER96
- KLAUDIĘ OWCZAREK

SUPER KONKURS JOY– do wygrania zaproszenie na uroczystą premierę oraz 100 podwójnych biletów na nowy film Patryka Vegi „ Kobiety Mafii” . Wystarczy zrobić zdjęcie z najnowszym numerem JOY i zamieścić je na Instagramie z hashtagiem #Joyxkobietymafii

ZAKOCHAJ SIĘ OD NOWA – czyli jak sprawić, aby miłość odżyła na nowo

69 SEXTRIKÓW, których Twój mężczyzna nigdy nie zapomni

WYWIAD Z IDĄ NOWAKOWSKĄ – Tancerka, aktorka, choreografka tylko w JOY zdradziła jak wygląda jej dzień, towarzyszyliśmy jej 24 h.

JEDZ I CHUDNIJ – czyli 55 produkty, które pomogą spalić tłuszcz.

 

 

Komentarze (3)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 27.04.2018 17:49
ladna -- tak puki co - tak a co bedzie jak sie poprowadzi ALE PSAMI SMIERDZI-- YYUUUU
odpowiedz
ja (Ocena: 3) 07.02.2018 13:20
Jak dziewczynę umalować, ułożyć włosy i pobawić się photoshopem to każda jest "śliczna i piękna". Tylko zastanawia mnie, po co komu udawanie kogoś kim się nie jest?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 12:45
jaka ładna okładkaaaaa!!! w szoku aż jestem. Bardzo mi się podoba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo