Córka Natalii Siwiec ma KONTO NA INSTAGRAMIE! Zobacz jego zawartość...

Mia Raduszewska została gwiazdą. Ciekawe, co na to jej rodzice.
Córka Natalii Siwiec ma KONTO NA INSTAGRAMIE! Zobacz jego zawartość...
źródło: Instagram (instagram.com/nataliasiwiec.official via instagram.com/mia_raduszewska_fans)
07.02.2018

Natalia Siwiec przez długi czas ukrywała w tajemnicy swoją ciążę. W przeciwieństwie do wielu innych celebrytek - w stanie błogosławionym postawiła na święty spokój, a nie zarabianie pieniędzy na nienarodzonym dziecku. O wszystkim dowiedzieliśmy się na krótko przed rozwiązaniem. 21 sierpnia 2017 roku urodziła pierwsze dziecko.

Maleńka Mia ma dopiero nieco ponad 5 miesięcy, a sławy mogą jej pozazdrościć „gwiazdy” obecne w polskim showbiznesie od lat. Doczekała się nawet własnych fanów, którzy śledzą każdy krok dziewczynki i jej rodziców. To oni odpowiadają za profil na Instagramie „Mia Raduszewska Fans”, na którym pojawiają się zdjęcia i filmy z życia niemowlaka.

Ciekawe, co na to jej rodzice - Natalia i Mariusz. Tego typu nieoficjalna działalność może im się nie spodobać, ale ponad tysiąc fanów profilu wydaje się zachwyconych… Zobaczcie jego zawartość.

Zobacz również: Natalia Siwiec pokazała twarz córki. Fanka: „Do taty podobna... niestety”

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 20:55
Szkoda tego dzieciaka, dla tych głupich ludzi, którzy na niemowlaku próbują dorobić się pieniędzy, gdy mamusia przestała byc trendy. Ohyda...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo